Wstecz

Deska dębowa za 109 zł netto/m2

Data 2019-12-13
Kategorija Aktualnosci

Specjalna oferta dla wszystkich klientów: dębowe podłogi w atrakcyjnej cenie – od 109 pln netto.
Nigdy nie ma złego czasu na remont i zmianę wyglądu wnętrza. Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się wychodzić im na przeciw. Marzenia o estetycznym wnętrzu do którego można przenieść część natury wprost do swojej codzienności. Podłogi dębowe to niezbędny element dla każdego projektu domu, który zakłada wypełnienie go naturalnym drewnem z dodatkiem bogatego i oryginalnego usłojenia i struktur drzewa zaprojektowanych przez samą „Matkę Naturę”.

Główne cechy deski:

  • Selekcja Rustic
  • Grubość deski 14 mm
  • Szerokość 140 mm
  • Długość w przedziale 1150 – 2400 mm
  • Powierzchnia: gładka
  • Wykończenie w 12 kolorach olejowosków SAICOS-basic

Taka oferta powinna trafić we wszystkie gusta. Nasze deski mają zachowane i uwidocznione struktury drzewa podkreślające ich naturalność, wyrazistość i dające maksimum komfortu i odpoczynku dla przyszłego użytkowania. Powierzchnia naszych desek pokryta jest olejami SAICOS, które są przyjazne dla środowiska i człowieka – a sam olej dodatkowo podkreśla bogate wzornictwo desek, nie ingerując w jego naturalność. Tak skonstruowane deski są idealne pod ogrzewanie podłogowe i mogą być dostarczone do Państwa nawet w przeciągu dwóch tygodni od złożenia zamówienia.

Wystarczy odwiedzić nasz salon, wybrać produkt i złożyć zamówienie – doświadczeni montażyści wykonają najtrudniejszą pracę: przywiozą i kompleksowo zamontują Państwa podłogi.
Propozycja jest ograniczona czasowo – odradzamy zwlekać z decyzją!