Specjalna oferta dla wszystkich klientów

Specjalna oferta dla wszystkich klientów: dębowe podłogi w atrakcyjnej cenie – od 109pln.
Ciepła pora roku to najlepszy czas na remont i zmianę wyglądu wnętrz. Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów o estetycznym wykończeniu, nie zapominając o przeniesieniu natury wprost do Państwa codzienności. Podłogi dębowe to niezbędny element dla każdego domu, który zakłada wypełnienie go naturalnym drewnem z dodatkiem bogatego i oryginalnego usłojenia, pierścieni zaprojektowanych przez samą „Matkę Naturę”.

Wszystkie promocyjne deski zaprojektowane zostały w kolorach aby idealnie dopasować je do selekcji drewna: bogate wzornictwo w kolorze orzech, bielony dąb w ekstra bieli i ponadczasowy bezbarwny dąb – taka oferta powinna trafić we wszystkie gusta. Nasze deski mają widoczne struktury drzew podkreślając ich naturalność, wyrazistość i dające maksimum komfortu i odpoczynku dla przyszłych użytkowników. Powierzchnia naszych desek pokryta jest olejami SAICOS, które są przyjazne dla środowiska i człowieka – a sam olej dodatkowo podkreśla bogate wzornictwo desek, nie ingerując w jego naturalność. Tak skonstruowane deski są idealne pod ogrzewanie podłogowe i mogą być dostarczone do Państwa nawet w przeciągu tygodnia od złożenia zamówienia.

Wystarczy odwiedzić nasz salon, wybrać produkt i złożyć zamówienie – nasi doświadczeni montażyści wykonają najtrudniejszą pracę: przywiozą i kompleksowo zamontują Państwa podłogi. Propozycja jest ograniczona czasowo – odradzamy zwlekać z decyzją!

  

 

Napisz do nas