Wstecz

Razem z deweloperami rynku nieruchomości tworzymy nową wartość dla klientów

Data 2021-12-07
Kategoria Bez kategorii
Blog

Czy dębowe materiały wykończenia wnętrza pomagają zdobyć uznanie krajowych klientów oraz wymagającej komisji? Uważamy, że tak, ponieważ nie sposób rozdzielić pomysłu od realizacji.

Rozwijająca się współpraca z deweloperami nieruchomości i ich ciekawymi oraz kompleksowymi projektami wskazuje, że coraz więcej nabywców lokali ceni sobie jakość, rozwiązania projektanckie i są gotowi za to płacić, ponieważ rozumieją dodatkową wartość, którą otrzymują.

Spółka „Realco“, działająca w branży deweloperskiej, z powodzeniem zrealizowała unikalny projekt w niewielkim kurorcie nadmorskim, Sventoji (Święta), w pobliżu niewielkiej przystani morskiej. „Brama Sventoji“ – bo tak nazywa się ten projekt dzielnicy apartamentów, który wyróżnia się od innych projektów możliwością zamieszkania nad samym morzem Bałtyckim i rzeką Sventoji. Apartamenty urządzone w niskich budynkach mieszkalnych położonych na tej wyjątkowej działce, spotkały się z zainteresowaniem kupujących. Ponad to, ten projekt zgarnął aż dwie nagrody w konkursie na „Wnętrze roku/Złota paleta ‘20”, zwyciężył w kategorii „Wnętrze kraju” oraz został nominowany w kategorii „Popularyzacja litewskiego designu”

Od elementów wystroju wnętrza w salonie do kubków w kuchni – to wszystko produkty litewskich projektantów i producentów. Bezgraniczna miłość do morza i terenów położonych nad morzem przejawia się w szczegółowo przemyślanych, solidnych i organicznych wnętrzach. Detale w pokojach, niczym echo naśladują piaszczyste wydmy, błękit fal, szumiące na wietrze sosny i tworzą harmonijny koloryt pejzażu i tekstury znane blisko naszym sercom.

Do tego celu doskonale nadają się dębowe podłogi, ułożone w apartamentach „Brama Sventoji”. Deski dębowe o jasnych barwach nadają podłogom ciepła, naturalności, a ich utrzymanie nie sprawia problemu, nawet wracając z plaży z piaskiem na stopach.

Lider na rynku deweloperskim współpracuje z najlepszymi – cieszymy się, że to dotyczy także „Stylu drzewa“. Tworząc projekt wnętrza, planując procesy produkcyjne i logistyczne, deweloperzy nieruchomości podkreślają zdolność naszej firmy „Styl drzewa” do terminowej realizacji umów i zapewnienia wysokiej jakości na całym etapie życia produktu. Szczególnie ważne jest to, że wszystkie najważniejsze materiały wykończenia wnętrz – podłogi, drzwi i schody, zleceniodawca otrzymuje z pierwszej ręki: dzięki temu zachowana jest ciągłość stylu, oszczędzany jest czas i pieniądze. Unikalne barwy, elastyczność w realizacji zamówień, umiejętność dostosowania się do potrzeb klientów, pozwalają „Stylowi drzewa” rozwijać współpracę przy dużych projektach deweloperskich i razem tworzyć wartość dla przyszłych właścicieli lokali.