Bez kategorii Blog

2021-12-07

Razem z deweloperami rynku nieruchomości tworzymy nową wartość dla klientów

Czy dębowe materiały wykończenia wnętrza pomagają zdobyć uznanie krajowych klientów oraz wymagającej komisji? Uważamy, że tak, ponieważ nie sposób rozdzielić pomysłu od realizacji.

Rozwijająca się współpraca z deweloperami nieruchomości i ich ciekawymi oraz kompleksowymi projektami wskazuje, że coraz więcej nabywców lokali ceni sobie jakość, rozwiązania projektanckie i są gotowi za to płacić, ponieważ rozumieją dodatkową wartość, którą otrzymują.

Spółka „Realco“, działająca w branży deweloperskiej, z powodzeniem zrealizowała unikalny projekt w niewielkim kurorcie nadmorskim, Sventoji (Święta), w pobliżu niewielkiej przystani morskiej. „Brama Sventoji“ – bo tak nazywa się ten projekt dzielnicy apartamentów, który wyróżnia się od innych projektów możliwością zamieszkania nad samym morzem Bałtyckim i rzeką Sventoji. Apartamenty urządzone w niskich budynkach mieszkalnych położonych na tej wyjątkowej działce, spotkały się z zainteresowaniem kupujących. Ponad to, ten projekt zgarnął aż dwie nagrody w konkursie na „Wnętrze roku/Złota paleta ‘20”, zwyciężył w kategorii „Wnętrze kraju” oraz został nominowany w kategorii „Popularyzacja litewskiego designu”

Od elementów wystroju wnętrza w salonie do kubków w kuchni – to wszystko produkty litewskich projektantów i producentów. Bezgraniczna miłość do morza i terenów położonych nad morzem przejawia się w szczegółowo przemyślanych, solidnych i organicznych wnętrzach. Detale w pokojach, niczym echo naśladują piaszczyste wydmy, błękit fal, szumiące na wietrze sosny i tworzą harmonijny koloryt pejzażu i tekstury znane blisko naszym sercom.

Do tego celu doskonale nadają się dębowe podłogi, ułożone w apartamentach „Brama Sventoji”. Deski dębowe o jasnych barwach nadają podłogom ciepła, naturalności, a ich utrzymanie nie sprawia problemu, nawet wracając z plaży z piaskiem na stopach.

Lider na rynku deweloperskim współpracuje z najlepszymi – cieszymy się, że to dotyczy także „Stylu drzewa“. Tworząc projekt wnętrza, planując procesy produkcyjne i logistyczne, deweloperzy nieruchomości podkreślają zdolność naszej firmy „Styl drzewa” do terminowej realizacji umów i zapewnienia wysokiej jakości na całym etapie życia produktu. Szczególnie ważne jest to, że wszystkie najważniejsze materiały wykończenia wnętrz – podłogi, drzwi i schody, zleceniodawca otrzymuje z pierwszej ręki: dzięki temu zachowana jest ciągłość stylu, oszczędzany jest czas i pieniądze. Unikalne barwy, elastyczność w realizacji zamówień, umiejętność dostosowania się do potrzeb klientów, pozwalają „Stylowi drzewa” rozwijać współpracę przy dużych projektach deweloperskich i razem tworzyć wartość dla przyszłych właścicieli lokali.

Wszystkie oferty specjalne

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog