Wstecz

Inwestycja w dąb, zwiększy wartość domu!

Data 2020-03-27
Kategorija Aktualnosci
Blog

Inwestycja w dąb, zwiększy wartość domu.

Nie wszyscy jesteśmy profesjonalnymi architektami lub inwestorami, ale wszyscy możemy oszacować swoje możliwości i indywidualnie zmienić wystrój wnętrza już dzisiaj, na przykład, podnosząc wartość swojego domu. Dużo trudniej zmienić lokalizację domu lub mieszkania, ale naprawdę można zmienić i dowolnie ukształtować swoje wnętrze, używając wysokiej jakości dębowych produktów: podłóg, drzwi, schodów.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny dla najbardziej popularnych produktów: dębowe deski podłogowe w selekcji Rustic o szerokości 140 i 180 mm do 40% taniej. Kolory – srebrny pył, szary antique, gruszka – są to szczególne kolory, które przy pomysłowym połączeniu z innymi elementami wnętrza dadzą poczucie przestrzeni, światła, ciepła i przytulności, a to wszystko dzięki zastosowaniu naturalnego drewna dębowego.


Trwałość i stabilność dębowej podłogi

Deski dębowe są produktem praktycznym i bezpiecznym, mają konstrukcję klejoną (warstwową) i są zaprojektowane w sposób, aby utrzymać stabilność i trwałość podłogi, dzięki czemu idealnie nadają się nawet do stosowania na ogrzewanie podłogowe. Innowacyjna konstrukcja deski trójwarstwowej podłogowej, która zbudowana jest z 2-óch warstw dębu zapewnia najlepszą wydajność ogrzewania podłogowego do + 15% ( w stosunku do budowy dwuwarstwowej). Olejowana powierzchnia zachowuje naturalny wygląd drewna i jest niezwykle łatwa w pielęgnacji i codziennym utrzymaniu – będzie służyła kilku pokoleniom!

 

Ekologiczne materiały – przyjazne i bezpieczne dla środowiska

Nasze deski podłogowe tworzą przyjazne i bezpieczne środowisko dla człowieka, wykorzystując ekologiczne i przyjazne dla środowiska materiały, takie jak oleje niemieckiej firmy Saicos – stworzone na podstawie naturalnych olejów, wysokiej jakości kleje bez formaldehydów.

 

Naturalne produkty mają swoją wartość i były doceniane w każdym okresie ludzkości, ale tylko Ci, którzy to rozumieją i umieją oszacować wartość naturalnych produktów, skorzystają z wyjątkowej oferty i warunków, które oferujemy. Dlatego zachęcamy do podejmowania mądrych i przemyślanych decyzji i inwestowania, aby zwiększyć wartość domu i wygrać w przyszłości.

 

Chcesz porady, porady?

Zadzwoń: +48 739 055 777

Napisz: info@styldrzewa.pl

Zapewniamy transport, na Twoje życzenie wykonamy pomiar i zamontujemy – skontaktuj się z nami!