Wstecz

E-7305, Pearl

Podłogi dębowe są wykończone specjalnym olejem z kolorem oraz naturalnie schnącym, ekologicznym olejem z woskiem SAICOS (Niemcy).

Produkujemy i ustalamy według indywidualnych wizji i zamówienia klienta. Ostateczna wycena zależy od wybranych rozwiązań.

BEZPŁATNIE wyślemy próbki, które pomogą dokonać wyboru.
Skontaktuj się!

Konstrukcja Dwuwarstwowa
Trójwarstwowa
Szerokość 140, 180, 230
Powierzchnia Gładka
Szczotkowane wzdłuż
Szczotkowane w poprzek
Postarzane
Długości 500-2400
Selekcja dębu Select
Nature
Original
Rustic
Rustic Loft
Wzory układania Układanie wzdłuż
Jodełka 30°
Jodełka 45°
Jodełka 90°

Design przyrody

Rodyti

Select

Najwyższej jakości dębowe deski podłogowe. Dopuszczalne są tylko pojedyncze nieduże, zdrowe sęki. Takie deski podłogowe posiadają widoczną strukturę i usłojenie dębu. Efektownie prezentują się zarówno w kolorze dębu naturalnego oraz pozostałych kolorach olejowosków.

Nature

Dębowe deski podłogowe charakteryzują się niedużym wysęczeniem oraz naturalnymi różnicami kolorystyki drewna. Ograniczona ilość drobnych i większych, zdrowych i szpachlowanych sęków podkreśla naturalność drewna dębowego. Brak desek rdzeniowych i bieli. Różnice w usłojeniu drewna idealnie komponują się z różnymi rozwiązaniami wykończenia wnętrz.

Original

Drewno dębowe Original jest selekcjonowane i stosowane tylko do produkcji parkietu we wzorach
Jodełki Klasycznej i Jodełki Francuskiej. Deski z drewna dębowego cechują się występowaniem średniej wielkości sęków, naturalnymi różnicami w odcieniach drewna oraz brakiem bieli. Deski tej selekcji posiadają wyraźne usłojenie z nieograniczoną ilością zdrowych sęków oraz ograniczoną ilość drobnych i większych wypełnionych sęków. 

Rustic

Dębowe deski podłogowe charakteryzują się wyraźnym rysunkiem drewna z nieogrniczoną ilością zdrowych i większych pokrytych szpachlą sęków, mogą wystąpić deski rdzeniowe, naturalne mikropęknięcia. Naturalne wysęczenie podkreśla piękno drewna i jego różnorodność kolorystyczną.

Rustic Loft

Dębowe deski podłogowe charakteryzują się bogatym wysęczeniem, naturalnymi mikropęknięciami, nasyconymi rysunkami drewna dębowego. Ilość zdrowych sęków nie jest ograniczona, dopuszczalne są także większe sęki wypełnione szpachlą. Mogą występować deski rdzeniowe i zdrowa biel. To bardzo wyraziste deski podłogowe, które nadają uczucie naturalności we wnętrzach loftowo industrialnych

Konstrukcja

Firma Styl Drzewa należy do firmy produkcyjnej Ecowood UAB, produkuje wyłącznie dębowe deski podłogowe – innowacyjne deski warstwowe, klejone warstwy desek o budowie  dwu- lub trójwarstwowej. Na czym polega wyjątkowość takiej deski podłogowej?
 • Drewno dębowe jest twarde i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zapewnia ono stabilność w przypadku wahań wilgotności lub temperatury.
 • Deski podłogowe warstwowe ułożone w sposób prawidłowy będą służyć lepiej niż deski z litego drewna ze względu na lepszą elastyczność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
 • Nadają się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym.
 • Używamy klejów najwyższej jakości niezawierających formaldehydów.
 • Ecowood UAB dba o wysoką jakość półproduktów stosowanych w produkcji, używając certyfikowanych, niemieckich płyt OSB/3 do produkcji desek dwuwarstwowych i polskiej sklejki do produkcji podłóg trójwarstwowych.
 • Zaawansowana symetryczna konstrukcja trójwarstwowej deski podłogowej, zawierające dwie warstwy dębu. Konstrukcja deski zapewnia o 15% większą efektywność ogrzewania podłogowego.
 • Jakość potwierdzają tysiące metrów kwadratowych podłóg zamontowanych w Polsce, na Litwie i w innych krajach Europy.

Typy

E-7305, Pearl -
opinie naszych klientów

4.9
167 opinie
Tomasz L.
2021-04-15
Polecam .Profesjonalna nowa firma .Bez przerostów i wygórowanych cen .
Jacek S.
2021-04-15
Współpraca z Panem Robertem jak i z Montażystami to czysta przyjemność. Oby więcej takiego podejścia do klienta na rynku. Pełen profesjonalizm.
1 2 3 15
1 2 29

Dodatki instalacyjne i konserwacyjne

Dębowe listwy przypodłogowe sprawiają wrażenie kompletności, harmonicznie łączą płaszczyzny ścian i drewnianej podłogi.
– Warstwa wierzchnia: naturalna okleina dębowa;
– Podstawa: łączony stykowo lity dąb.

Do wyboru są również listwy przypodłogowe wykonane z MDF (podstawa):
– Warstwa wierzchnia: papier impregnowany. Możliwość pokrycia farbą w kolorze RAL;
– podstawa wykonana z MDF.

SF-68 F
SF-68 F
Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.
SF-38 F
SF-38 F
Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane
SF-58 F
SF-58 F
Konstrukcja: drewno sosnowe klejone fornirowane (dębowy fornir).
FA-68 MDF
FA-68 MDF
Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.
SF-120 F
SF-120 F
Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.
SF-90 F
SF-90 F
Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.
KL-120 F
KL-120 F
Stauf WFR_T
Stauf WFR_T
Stauf PUK 446
Stauf PUK 446
Stauf SPU-460
Stauf SPU-460
Stauf VDP-130
Stauf VDP-130
Stauf chusteczki czyszczące do kleju
Stauf chusteczki czyszczące do kleju
Stauf szpachla do kleju Nr-5
Stauf szpachla do kleju Nr-5
Stauf szpachla do kleju Nr-4
Stauf szpachla do kleju Nr-4
Stauf szpachla do kleju Nr-3
Stauf szpachla do kleju Nr-3
Stauf Multilayer
Stauf Multilayer
SAICOS Duo Top, 0,125 l
SAICOS Duo Top, 0,125 l
SAICOS MultiTop (matte), 4,55 l
SAICOS MultiTop (matte), 4,55 l

Prawidłowe przygotowanie podłoża pod podłogę jest jednym z najważniejszych czynników udanego montażu drewnianej podłogi lub parkietu.
Zawsze mierzymy wilgotność, jakość i równość posadzki aby upewnić się że wszystkie parametry pozwalają na dobry i bezpieczny montaż.
Posadzka powinna być czysta i pozbawiona zabrudzeń (pozostałości po zaprawie, itp.). W przypadku sporych odchyleń posadzki, możliwe jest jej szlifowania (usługa dodatkowo płatna). Temperatura w miejscy montażu powinna być powyżej 16°C, wilgotność względna powinna mieścić się w przedziale 45-60%.
Wilgotność podłoża nie powinna przekraczać dozwolonych norm:

 • wilgotność jastrychu betonowego lub cementowego powinna wynosić maksymalnie 2% a przy ogrzewaniu podłogowym maksymalnie 1,8%
 • wilgotność posadzki anhydrytowej powinna wynosić maksymalnie 0,5% a przy ogrzewaniu podłogowym maksymalnie 0,3%

Podczas montażu drewnianej podłogi na ogrzewanie podłogowe, należy pamiętać, aby wyłączyć ogrzewanie podłogowe na 24h przed rozpoczęciem montażu.

Do naszych podłóg (drzwi i schodów) polecamy środki do czyszczenia i pielęgnacji producenta olejowosków: SAICOS.
W salonach mamy dostępne 3 rodzaje prepatratów:

 1. WASH Care: do dokładnego i gruntownego usuwania normalnych zabrudzeń na wszystkich zmywalnych powierzchniach.
  Stosować go można do wszystkich drewnianych podłóg pokrytych olejem lub woskiem. Dodawać 3 nakrętki na około 5 litrów wody.
  Należy zwrócić uwagę na to aby ścierka (mop) była należycie wykręcona, tak by przy czyszczeniu była jedynie delikatnie wilgotna.
  Celem usunięcia szczególnie trudnych plam oraz dla odświeżenia i pielęgnacji podłóg olejowanych, drzwi i schodów polecamy WAX Care – wosk pielęgnacyjny.
 2. WAX Care: do usuwanie trudnych plam i regeneracji i pielęgnacji mocno zużytych powierzchni drewnianych.
  Najpierw powierzchnię wyczyścić środkiem Wash Care, następnie objętość jednej zakrętki WAX Care dać na powierzchnię 1-2m2 i równomiernie rozetrzeć przy użyciu ścierki i pozostawić do wyschnięcia.
 3. MAGIC Cleaner do szybkiego i intensywnego czyszczenia wszelkich mocno zabrudzonych powierzchni o wyraźnych śladach zużycia.
  Środek należy rozcieńczyć z wodą (nie stosować bezpośrednio na surowe i niezabezpieczone drewno), przy pomocy wilgotnej ścierki roztwór równomiernie rozprowadzić po powierzchni, pozostawić na 5-20 minut celem właściwego oddziaływania. Uwolniony brud zebrać lekko wilgotną szmatką, w razie potrzeby aplikowanie może zostać powtórzone.
SAICOS Eco Wash Care, 1 l
SAICOS Eco Wash Care, 1 l
SAICOS Eco Wash Care, 5 l
SAICOS Eco Wash Care, 5 l
SAICOS Eco Wax Care, 1 l
SAICOS Eco Wax Care, 1 l
SAICOS Eco Magic Cleaner, 1 l
SAICOS Eco Magic Cleaner, 1 l

Oferujemy montaż drzwi!

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra - mūsų meistrų braižas. Visiems darbams suteikiama garantija.

Więcej o montażu