Kolory podłóg

Jesteśmy dumni z naszych produktów! Wysoką jakość naszych dębowych desek potwierdza ponad dwudziestoletnie doświadczenie fabryki znajdującej się na Litwie -„UAB Ecowood” (www.ecowood.eu). Dębowe deski dostępne są w dwóch konstrukcjach: trójwarstwowej lub dwuwarstwowej.
Pracownicy „Styl Drzewa” chętnie doradzą, zaproponują i pomogą wybrać produkt który nie tylko będzie świetnie pasował do wnętrza, ale będzie również dopasowany do Państwa wymagań. W salonach można wybrać deskę o różnych właściwościach i cechach – przez co podłoga oprócz świetnego wrażenia może być unikalna, efektywna i praktyczna. Można wybrać: wykończenie powierzchni deski, fazowanie deski, selekcję, szerokość, długość, grubość i kolor. Każdy wybór zostanie wyceniony, tak żeby mogli Państwo dokonać odpowiedniego wyboru.

 

 

Autor Enrico Piselli, powiedział: „Staram się łączyć dwie pasje: miłość do dębu i piękno Toskanii. Mając do czynienia z waszym materiałem na Litwie moja praca sprawiała ogromną przyjemność. Jestem zakochany w Toskańskich krajobrazach, więc mogę szczerze powiedzieć że nie tworzyłem tych kolorów. Brałem je z natury.”

Film with Enrico

Napisz do nas