Oleje do drewna

Powierzchnia podłóg zakupionych w firmie Styl Drzewa Sp. z o.o. pokryte systemem olejo-wosków firmy SAICOS charakteryzują się dużą odpornością na zabrudzenia bieżące oraz przetarcia. Należycie użytkowana i pielęgnowana podłoga przez długi czas zachowuje pierwotny wygląd i właściwości. Podłogi zakupione w fimie Styl Drzewa są gotowe do użytkowania i dodatkowa warstwa oleju czy środka impregnacyjnego po ułożeniu nie jest wymagana.

Największym zagrożeniem dla powłok naszych podłóg jest piasek i zabrudzenia, które działają podobnie jak papier ścierny rysując podłogę. Dlatego podłogi drewniane sprzątamy „na sucho” miotłą z miękkiego włosia, odkurzaczem z końcówką przeznaczoną do podłóg drewnianych lub suchą miękką ścierką. Do pielęgnacji i sprzątania na wilgotno (bez pozostawiania kałuż wody na podłodze) zaleca się koncentrat do mycia podłóg drewnianych SAICOS WASH CARE, który jest wlewany do wody.

W warukach domowych drewnianą podłogę, w zależności od stopnia jej użytkowania zaleca się przeprowadzanie prac czyszczących i konserwacyjnych. Jeśli podłoga zaczyna matowieć lub szarzeć, to znak iż taką procedurę trzeba zastosować. W przypadku mocnych zabrudzeń do czyszczenia podłogi zaleca się koncentrat SAICOS MAGIC CLEANER, który przeznaczony do mocno zabrudzonych powierzchni. Po usunięciu zabrudzeń środkiem SAICOS MAGIC CLEANER oczyszczoną powierzchnię należy dokładnie przetrzeć czystą wodą na wilgotno z mopem z mikrofazy. Następnie po wyschnięciu zaleca się zastosować pielęgnacyjny środek do drewnianych podłóg SAICOS WAX CARE.

W przypadku, gdy podłoga ma głębokie uszkodzenia lub przetarcia, należy miejscowo delikatnie zeszlifować papierem ściernym. Następnie odkurzyć całą powierzchnie i nałożyć dodatkową wastwę oleju z woskiem SAICOS PREMIUM HARDWAX-OIL.

Olej z woskiem Saicos Premium Hardwax-oil

saicos-hardwax-oil

Opakowanie: 0,75 lub 2,5 L
Wydajność z 1l: 20-25m² Cechy:  szybkoschnący, bardzo wytrzymały, nie zamykający porów drewna, odporny na ścieranie, bród i wodę.

Szybkoschnący olej z woskiem z naturalnych olei i wosków, do każdego radzaju drewna.

Beica do drewna Saicos Duo Top

duo-top

Opakowanie: 0,75 L
Wydajność z 0,75l:35-50m²
Kolory:  dąb, orzech jasny, orzech, palisander, ekstra biel, przezroczysta biel, szary, gruszka, heban, graphite, szary antique.

Szybkoschnąca beica do drewna Saicos Duo Top

Olej ipregnacyjny Saicos Special Wood Oil

special-wood-oil

Opakowanie: 0,75 lub 2,5 L
Wydajność z 1l:15-25m²
Cechy:  przyjemny i łatwy do użycia olej, impregnuje powierzchnie drewniane i chroni je przed działaniem niekorzystnych warunków klimatycznych.

Olej impregnacyjny do tarasów i zewnętrznych powierzchni drewnianych.

Środek odnawiający Saicos Wax Care

wax-care2

Opakowanie: 1 L
Cechy:  przeznaczony do odnowienia i konserwacji podłogi pokrytej olejem Saicos Premium Harwax-Oil.

Środek do czyszczenia i pielęgnacji Saicos Wash care

wash-care

Opakowanie: 1 L
Cechy:  środek przeznaczony do codziennego czyszczenia i pielęgnacji podłogi pokrytej olejem Saicos.

Intensywny środek czyszczący Saico Magic Cleanser

magic-cleaner

Opakowanie: 1 L
Cechy:  intensywny środek czyszczący do podłóg pokrytych olejem lub lakierem.

Napisz do nas