Schody drewniane. Produkcja i montaż

Nasze schody łącząc funkcjonalność z niezwykle estetycznym wykonaniem, stanowią niezwykły element każdego domu, doskonale łącząc poziomy Twojego wnętrza.

Wybór naszych schodów gwarantuje komfort i wygodę użytkowania a także niepowtarzalny styl i jakość co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

W naszych salonach możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej nadającej każdemu wnętrzu niepowtarzalny i nowoczesny styl. Oferujemy podłogi w odcieniu od bielonego dębu przez klasyczny dąb szczotkowany ,skończywszy na głębokim koniaku. Naturalne piękno tego niezwykłego drewna uzupełnia tylko ludzki szlif. Oferujemy dwa rodzaje stopni: klejone i odłogowane.

Chcesz idealnie dopasować schody do podłogi? Chętnie pomożemy Ci w naszych salonach.

Nasze schody wykonane są z najwyższej jakości dębowego drewna pochodzącego z ponad 100-tu letnich drzew. W naszej fabryce Ecowood kontrolujemy z najwyższą dbałością proces produkcyjny od samego początku do końca. Do suszenia używamy wyłącznie najwyższej jakości belgijskich suszarek kondensacyjnych, w których stale kontrolujemy wilgotność i temperaturę, co przekłada się na trwałość naszych produktów. Dodatkowo pokrywamy je olejem niemieckiego producenta, lub nietoksycznym, matowym lakierem dzięki czemu schody są łatwe w utrzymaniu . Jakość produktów oferowanych przez „Styl Drzewa” sprawia, że są one cenione przez wielu klientów z całej Europy.

Fabryka EcoWood używa nowoczesnych maszyn, które zrealizują nawet najbardziej wymagający project. Nowoczesne maszyny produkcyjne wykonają najbardziej skomplikowane konstrukcje, dzięki czemu nasi klienci nie muszą ograniczać swojej wyobraźni i potrzeb. Stopnie schodów, konstrukcji, elementów dekoracji są dokładnie wycinane i kształtowane zgodnie z projektem. Nasza produkcja opiera się i dostosowana jest do realizacji “na zamówienie”. Nasze produkty są wysoko cenione przez klientów z całej Unii Europejskiej jak również z innych krajów. Wszystkie produkty podlegają gwarancji i obsłudze po-sprzedażowej.

Konsultujemy, odpowiadamy na wszystkie pytania, pomożemy Wam wybrać i zamontować nie tylko schody, ale także podłogi dębowe i drzwi dębowe .

Przez wiele lat będziesz cieszyć się schodami korzystając z produktów „Styl Drzewa”!

Nasi klienci zawsze wygrywają…

Napisz do nas