O nas

Obejrzyj wideo

Nasza filozofia

Jesteśmy wierni swojej pasji – dębowi. Każdy nasz dzień traktujemy jako możliwość zgłębiania i coraz lepszego opanowania technologi obróbki drewna. Dąb wymaga uwagi, skupienia i należnego szacunku – przecież od żołędzia do dębowego elementu interioru mija aż 140 lat.

Szacunek do dębu

Szacunek do drzewa rozpoczyna się od selekcji surowca, odpowiedzialnego zakupu i trwa przez cały proces produkcyjny, aż do gotowej deski podłogowej, drzwi lub schodów.

Zespół fachowców

Klienci cenią profesjonalność naszych pracowników. Wyczerpujące konsultacje w salonach sprzedażowych, staranna realizacja zamówień, precyzyjne i solidne montaże – z nami, każdy klient może być spokojny o wysoką jakość całej realizacji. Doświadczenie, stałe doskonalenie się oraz możliwości czerpania wiedzy u najlepszych producentów świata tworzy wyjątkowy zespół, zapewniający "dębowe ciepło" w Twoim domu.

Jakość na pierwszym miejscu

Zapewniamy jakość w przeciągu całego procesu: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzieleną gwarancję produkt i/lub wykonany montaż.

Ecowood

Wiekowy surowiec, nowoczesna technologia

W naszej fabryce Ecowood do produkcji drzwi, podłóg i schodów wykorzystywany jest tylko wysokiej jakości, naturalny, europejski dąb. Doświadczenie, ciągły rozwój, miłość do dębu to prawdziwe fundamenty na których opieramy działalność firmy i jednolitość naszego zespołu.

O Ecowood Ecowood
Ecowood
Drewno dębowe w najlepszej jakości

Dąb jest ograniczonym zasobem przyrody. Do produkcji używamy wyłącznie dojrzałego, najwyższej jakości drewna dębowego, w wieku ponad 100 lat, z tartaku należącego do firmy. Sami kontrolujemy jakość z wielką odpowiedzialnością, począwszy od samego początku procesu aż do gotowego produktu.

Suszenie drewna - wolniej znaczy lepiej

Suszenie to nadzwyczaj istotny etap przygotowania drewna, decydujący o długowieczności wyrobu, dlatego decydujemy się wyłącznie na najlepsze suszarnie od niezawodnych producentów. Suszymy drewno w powolnych procesach, stale kontrolując temperaturę i wilgotność. 

Najnowsze technologie i urządzenia

W procesie produkcji stosujemy najnowsze urządzenia i technologie. Zaawansowane obrabiarki z dużą precyzją wycinają według rysunków technicznych schody lub elementy drzwi najbardziej wymyślnych i wymagających kształtów. W ostatnim czasie inwestycje w sprzęt produkcyjny wyniosły około 3,9 mln Euro.

Produkujemy w Europie i dla Europy

Produkujemy na Litwie, a nasze wyroby cenione są w krajach całej Europy, do których eksportujemy produkty dębowe. Tworzone przez nas rozwiązania stylistyczne do interioru są traktowane przez światowych klientów jako harmonia unikatowej tradycji i subtelnego stylu.

Dołącz do zespołu

Jesteśmy dynamicznym, stale rozwijającym się i krzewiącym szacunek wśród naszego zespołu do wartości dębu. Szanujemy wiedzę i doświadczenie, jednak najbardziej cenimy wewnętrzną motywację człowieka do rozwoju i chęć doskonalenia się. Profesjonalizm to nieskończona droga, którą chcemy kroczyć razem.

Obejrzyj więcej pozycji