O nas

Obejrzyj wideo

Nasza filozofia

Jesteśmy wierni swojej pasji – dębowi. Każdy nasz dzień traktujemy jako możliwość zgłębiania i coraz lepszego opanowania technologi obróbki drewna. Dąb wymaga uwagi, skupienia i należnego szacunku – żeby z żołędzia powstał materiał wykończenia wnętrz mija aż 140 lat.

Szacunek do dębu

Szacunek do drewna rozpoczyna się od selekcji surowca, odpowiedzialnego zakupu i trwa przez cały proces produkcyjny, aż do otrzymania gotowej deski podłogowej, drzwi lub schodów.

Zespół fachowców

Klienci cenią profesjonalność naszych pracowników. Wyczerpujące konsultacje w salonach sprzedażowych, staranna realizacja zamówień, precyzyjne i solidne montaże – z nami, każdy klient może być spokojny o wysoką jakość całej realizacji. Doświadczenie, stałe doskonalenie się oraz możliwości czerpania wiedzy u najlepszych producentów świata tworzy wyjątkowy zespół, zapewniający "dębowe ciepło" w Twoim domu.

Jakość na pierwszym miejscu

Nadzorujemy jakość w przeciągu całego procesu: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji na produkt i wykonany montaż.

Zaawansowana produkcja

W należącej do naszej grupy spółce Ecowood, zajmującej się obróbką drewna, produkujemy podłogi, drzwi i schody spełniające najwyższe standardy jakości. Mistrzowska dokładność, doświadczenie, ciągły rozwój i zamiłowanie do dębu - to wartości Ecowood, jako producenta materiałów z drewna dębowego.

Styl Drzewa to doświadczony producent najwyższej jakości materiałów wykończenia wnętrz i stolarki budowlanej z drewna dębowego: podłóg dębowych, drzwi wewnętrznych, schodów drewnianych i listew przypodłogowych.

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem fachowców od drewna dębowego. Cenimy wiedzę i doświadczenie, ale najbardziej - wewnętrzną motywację pracownika do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Profesjonalizm - to niekończąca się podróż, którą odbywamy razem.

Obejrzyj więcej pozycji

Skontaktujcie z nami


    Skontaktujcie z nami


    Skontaktujcie z nami


      Pobierz katalog