Kontakt

Via email info@styldrzewa.pl

Znajdź Nasze Salony

ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa

Tel. 578 555 729/Tel. 790 240 115

Pomiary, Montaże, Odbiór Prac Montażowych:
Tel. 570 515 612

warszawa@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  8:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00

Kontakt

Piotr Szuchalski
Kierownik Salonu Warszawa

575 151 595
piotr@styldrzewa.pl

Kontakt

Sebastian Piwowarczyk
Kierownik ds. Realizacji Zamówień

+48 570 515 612
sebastian@styldrzewa.pl

Kontakt

Mariusz Zęgota
Specjalista ds. sprzedaży

+48 578 555 729
mariusz@styldrzewa.pl

Kontakt

Karolina Kowalska
Specjalista ds. Sprzedaży

+48 790 240 115
karolina.kowalska@styldrzewa.pl

Al. Grunwaldzka 223
80-266 Gdańsk

Tel. 574-485-962 /Tel. 578 555 326

gdansk@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek:  8:00 – 18:00
Sobota  9:00 – 14:00

Kontakt

Marek Kozłowski
Kierownik Oddziału Gdańsk

+48 692 864 344
marek@styldrzewa.pl

Kontakt

Agata Jakubczak
Specjalista ds. Sprzedaży

+48 574 485 962
agata.jakubczak@styldrzewa.pl

Kontakt

Krzysztof Nowiński
Specjalista ds. Sprzedaży

+48 578 555 326
krzysztof@styldrzewa.pl

ul. Białowieska 3A54-234 Wrocław
Tel. 883 554 557/Tel. 794 441 904

wroclaw@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek:  08:00 – 18:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Kontakt

Bartosz Perekasz
Kierownik Salonu Wrocław

794 441 904
bartosz.perekasz@styldrzewa.pl

Kontakt

Michał Chmura
Specjalista ds. Sprzedaży

883 554 557
michal.chmura@styldrzewa.pl

ul. Obywatelska 100 (wjazd od ul. Nowe Sady)
94-104 Łódź

Tel. 790 305 370 /Tel. 535 499 511

lodz@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  09:00 – 17:30
Sobota: 09:00 – 14:00

Kontakt

Marek Jakiel
Kierownik Salonu Łódź

+48 790 305 370
marek.jakiel@styldrzewa.pl

Kontakt

Jakub Olczak
Specjalista ds. Sprzedaży

535 499 511
jakub.olczak@styldrzewa.pl

ul. Rusałka 13
20-103 Lublin

Tel. 790 212 050/Tel. 533 050 024

lublin@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  9:00 – 17:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Kontakt

Marek Drewnik
Kierownik Salonu Lublin

533 050 024
marek.drewnik@styldrzewa.pl

Kontakt

Piotr Jurek
Specjalista ds. Sprzedaży

790 212 050
piotr.jutrek@styldrzewa.pl

ul. Wysockiego 24B
15-167 Białystok

Tel. 690 810 003/Tel. 606 684 376

bialystok@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek   8:00 – 18:00
Sobota   9:00 – 14:00

Kontakt

Michał Majchrowski
Kierownik Salonu Białystok

690 810 003
michal@styldrzewa.pl

Kontakt

Michał Jakimiuk
Specjalista ds. Sprzedaży

606 684 376
michal.jakimiuk@styldrzewa.pl

ul. Lubelska 36A
10-408 Olsztyn

Tel. 790 464 767/Tel. 793 181 515

olsztyn@styldrzewa.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 14:00

Zapytaj o Ofertę

    Skontaktujcie z nami

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


      Skontaktujcie z nami

      Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


      Skontaktujcie z nami

      Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


        Pobierz katalog