Grupa Ecowood

O grupie

W skład grupy wchodzą spółki, które zapewniają pełny łańcuch produkcyjny wysokiej jakości produktów wykończenia wnętrz z drewna dębowego, począwszy od surowców, poprzez zaawansowaną produkcję, do odbiorcy końcowego. Pełna kontrola nad całym łańcuchem produkcyjnym pozwala grupie na zapewnienie produktów najwyższej jakości, skuteczne zarządzanie, optymalne wykorzystanie zasobów i realizowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

Do grupy Ecowood należy 5 spółek działających na terenie Litwy, Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

We wszystkich spółkach jest zatrudnionych około 350 pracowników.

Spółka STYL DRZEWA SP. Z O.O. – najszybciej rosnąca sieć sprzedaży w Polsce, założona w 2012 r. Profesjonalne konsultacje w nowoczesnych i stylowo urządzonych salonach sprzedaży w 6 największych miastach Polski, które prezentują kolekcje unikalnych produktów, oferują fachowy montaż oraz środki pielęgnacyjne do drewna, dają klientom możliwość wyboru produktów o wysokiej jakości, które nadają domowym i biurowym wnętrzom niepowtarzalnego uroku. Spółka zatrudnia około 40 pracowników, z których 20 to profesjonalni montażyści.

Spółka ECOWOOD UAB to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Założona w 2002 r. w miejscowości Wilkija pod Kownem na Litwie, zdążyła zgromadzić ponad 20 lat bezcennego doświadczenia w produkcji wyjątkowej jakości podłóg, schodów i drzwi na indywidualne zamówienie klientów. Zakład zatrudnia około 180 pracowników, których cechują szeroka wiedza, szacunek do dębu, wysoko kultura pracy i orientacja na jakość na każdym etapie produkcji.

Każdego miesiąca w zakładzie jest przerabiane 1000 m³ drewna dębowego. Większość surowców pochodzi od dostawców z certyfikatem FSC®. Proces produkcji obejmuje pełny cykl od suszenia surowca do końcowej produkcji.

Strona internetowa

Spółka DUBAVA OOO to tartak, działający od 2004 r. na Ukrainie, gdzie przerabiana jest dłużyca dębowa. W spółce jest zatrudnionych około 50 pracowników. Każdego miesiąca w zakładzie jest przerabiane 800 m³ drewna dębowego. Surowiec, w postaci drewna dębowego, jest nabywany od lasów państwowych, które zapewniają ponowne zalesienia i pielęgnację wykarczowanego drzewostanu według najwyższych standardów ekologicznych.

 

 

Spółka MEDŽIO STILIUS UAB – to działająca od 1999 r. największa sieć punktów sprzedaży i montażu podłóg, drzwi i schodów dębowych na Litwie. Profesjonalne konsultacje w nowoczesnych i stylowo urządzonych salonach sprzedaży w 5 największych miastach na Litwie, które prezentują kolekcje unikalnych produktów, oferują fachowy montaż oraz środki pielęgnacyjne do drewna, dają klientom na Litwie możliwość wyboru produktów o wysokiej jakości, które nadają domowy i biurowym wnętrzom niepowtarzalnego uroku. Spółka zatrudnia około 80 pracowników, z których 40 to profesjonalni montażyści.

Strona internetowa

Spółka ECOHARDWOOD LTD – zajmuje się sprzedażą, dystrybucją i montażem naszych produktów w stolicy Wielkiej Brytanii, Londynie, założona w 2012 r. Spółka posiada salon sprzedaży i sieć magazynów dystrybucyjnych w Londynie. W spółce jest zatrudnionych 5 pracowników. Produkty grupy sprzedawane są detalicznie i hurtowo na cały rynek Wielkiej Brytanii.

Strona internetowa

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog