Montaż

Jak to działa?

Nasi doświadczeni montażyści wykonują pomiary, na których doradzają klientom jak prawidłowo i estetycznie wykończyć wybrane elementy wnętrza. Profesjonalnie i solidnie wykonają montaż podłóg, drzwi lub schodów. Precyzja, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to podstawowe zalety naszych ekip montażowych.

Profesjonalne doradztwo i konsultacja

W salonach Styl Drzewa można uzyskać fachową konsultację dotyczącą dębowych podłóg, drzwi lub schodów. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i porad naszych pracowników.

Najwyższa jakość

Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Fachowi montażyści

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzoną podłogę, drzwi lub schody. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na każdy produkt i zapewniamy obsługę pogwarancyjną.

Opinie klientów

4.8
116 opinie
Mariusz U.
2021-02-24
130m podlogi dębowej ,8 szt.dzwi ,parapety ,listwy przypodłogowe. Wyrażę to tak TOP przez duze T. Panowie montażysci 3xTOP. Polecam przez duze P. Montaż zakończony 23.02.2020r. Jest przepięknie.Dziekujemy bedziemy polecać
Łukasz W.
2021-02-11
Zamówiłem 56m2 w jednej powierzchni wraz z drewnianymi drzwiami (z wertykalną szybą). Efekt super. Jakość drewna, bardzo dokładne wykończenie, świetna obsługa i fachowcy. Nic innego jak: profesjonalizm. Bardzo polecam
1 2 3 12
1 2 24