Podłoga dębowa

Dębowa podłoga zapewnia naturalne ciepło drzewa pod nogami, służy przez długie lata, gwarantuje ponadczasowy styl i gwarantuje przyjemną atmosferę w domu. Szeroki wybór kolorów, bogata oferta selekcji daje gwarancję dopasowania produktu do idealnego pomysłu!

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty według potrzeb klientów. Staramy się aby praca w fabryce stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie do designu i projektu przyrody.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest drewnem twardym, trwałym i dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe warstwowe deski podłogowe dwu- lub trójwarstwowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością i doskonale nadające się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Selekcja dębu

Rodyti

Select

 • Dębowe deski podłogowe bardzo starannie wyselekcjonowane o najwyższej selekcji drewna.
 • Na deskach tej selekcji widoczne są struktury i usłojenie dębu.
 • Dopuszczalna jest minimalna ilość małych i zdrowych sęków. Możliwe są niewielkie różnice kolorystyczne między deskami.
  Szpachlowane sęki nie występują.

Nature

 • Selekcja zawierające deski, które sprawiają efekt bardzo naturalnej podłogi.
 • Widać na niej naturalną strukturę i usłojenie drewna.
 • Mogą występować tu ograniczone zdrowe i szpachlowane sęki, a różnice między poszczególnymi deskami podkreśla wyraźne usłojenie podłogi.

Modern

 • Selekcja z naturalnym wzorem drewna dębowego, który doskonale uwidoczniony jest na deskach.
 • Dopuszczalne są deski z niewielkimi sękami.
 • Selekcja charakteryzuje się zdrową bielą, która może występować do 25mm szerokości deski.
 • Różnice kolorystyczne spowodowane są naturalną obecnością małych sęków i oryginalnej bieli.
 • W tej selekcji zalecane wykończenie w kolorach: 3305, 3408, 3409, 3458, 3479, 3490.

Rustic

 • Selekcja ta charakteryzuje się znacznym zróżnicowaniem kolorystycznym oraz nieograniczoną ilością zarówno mniejszych, jak i większych sęków.
 • Sęki posiadają ubytki oraz pęknięcia, które fabrycznie są wypełnione szpachlą. Zdarzają się też wypełnione pęknięcia wzdłuż desek.
 • Dopuszczalne są przebarwienia, a także możliwe są rozbieżności kolorystyczne.
 • Mogą pojawić się nieszpachlowane ubytki na sękach szpilkowych oraz naturalne niewypełnione pęknięcia w strukturze drewna.
 • Mogą występować deski rdzeniowe.
 • Sęczność desek podkreśla witalność drewna, dodaje charakteru i odsłania prawdziwy urok drewna.

Loft

 • Selekcja COUNTRY oferuje różnorodną kolorystykę, bogate usłojenia i sęki zapewniające żywy, pełen charakteru i ekspresji styl.
 • Dopuszczalne są deski z przebarwieniami, pęknięciami oraz widocznymi zmianami w kolorze poszczególnych desek. Dopuszcza się nieograniczoną ilość zdrowych i szpachlowanych sęków oraz biel do połowy szerokości deski.
 • Szpachlowane miejsca mogą mieć ubytki oraz nierówności na szpachlowanej powierzchni. Mogą występować również nieszpachlowane ubytki w sękach i pęknięcia w strukturze drewna.

Konstrukcja

Firma Styl Drzewa należy do firmy produkcyjnej Ecowood UAB, produkuje wyłącznie dębowe deski podłogowe – innowacyjne deski warstwowe, klejone warstwy desek o budowie  dwu- lub trójwarstwowej. Na czym polega wyjątkowość takiej deski podłogowej?
 • Drewno dębowe jest twarde i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zapewnia ono stabilność w przypadku wahań wilgotności lub temperatury.
 • Deski podłogowe warstwowe ułożone w sposób prawidłowy będą służyć lepiej niż deski z litego drewna ze względu na lepszą elastyczność i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
 • Nadają się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym.
 • Używamy klejów najwyższej jakości niezawierających formaldehydów.
 • Ecowood UAB dba o wysoką jakość półproduktów stosowanych w produkcji, używając certyfikowanych, niemieckich płyt OSB/3 do produkcji desek dwuwarstwowych i polskiej sklejki do produkcji podłóg trójwarstwowych.
 • Zaawansowana symetryczna konstrukcja trójwarstwowej deski podłogowej, zawierające dwie warstwy dębu. Konstrukcja deski zapewnia o 15% większą efektywność ogrzewania podłogowego.
 • Jakość potwierdzają tysiące metrów kwadratowych podłóg zamontowanych w Polsce, na Litwie i w innych krajach Europy.

Typy

Podłoga dębowa -
opinie naszych klientów

4.8
103 opinie
Marta D.
2020-12-10
Na wstępie chcielibyśmy podziękować Panu Markowi, który swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta sprawił, że nasza przypadkowa wizyta w salonie w Gdańsku zakończyła się skorzystaniem z pakietu usług Stylu Drzewa. Słowa podziękowania należą się również Panu Pawłowi, który następnie poprowadził nas przez cały proces od momentu zamówienia po sam montaż podłóg, drzwi oraz listw. Największe podziękowania jednak należą się Ekipie Montażowej pod kierownictwem Pana Jaŭhien (Eugeniusza). Współpracę z montażystami oceniamy na wysokim poziomie. Spełniali każde nasze najdziwniejsze prośby. Montaż szybki, sprawny. No chociaż człowiek by chciał nie można się do niczego przyczepić !!!:P Pozdrawiamy i ściskamy Pana Eugeniusza. Państwo Dąbrowscy z Elbląga :)
Andrzej S.
2020-11-25
W "Styl drzewa" zamówiliśmy 5 par drzwi, zdecydowaliśmy się ponieważ zobaczyliśmy bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny, dodatkowo po pierwszych rozmowach z Panem Markiem wiedzieliśmy, że trafiliśmy na zespół profesjonalnych specjalistów świetnie zarządzany właśnie przez Niego. Drzwi okazały się naprawdę solidnie wykonane, teraz po zamontowaniu zdobią nasz dom
1 2 3 9
1 2 17

Dodatki instalacyjne i konserwacyjne

Dębowe deski podłogowe sprawiają wrażenie kompletności, harmonicznie łączą płaszczyzny ścian i drewnianej podłogi.
– Warstwa wierzchnia: naturalna okleina dębowa;
– Podstawa: łączony stykowo lity dąb.

Do wyboru są również listwy przypodłogowe wykonane z MDF (podstawa):
– Warstwa wierzchnia: papier impregnowany. Możliwość pokrycia farbą w kolorze RAL;
– podstawa wykonana z MDF.

Listwa SF-38 F

Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane

Szerokość 12 mm
Wysokość 38 mm
Długości 2500 mm
Listwa SF-58 F

Konstrukcja: drewno sosnowe klejone fornirowane (dębowy fornir).

Szerokość 18 mm
Wysokość 58 mm
Długości 2500 mm
Listwa SF-68 F

Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.

Szerokość 12 mm
Wysokość 68 mm
Długości 2500 mm
Listwa SF-90 F

Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.

Szerokość 12 mm
Wysokość 90 mm
Długości 2500 mm
Listwa SF-120 F

Konstrukcja: drewno dębowe klejone – fornirowane.

Szerokość 15 mm
Wysokość 120 mm
Długości 2500 mm
Listwa KL-120 F
Szerokość 20 mm
Wysokość 120 mm
Długości 2500 mm
Stauf WFR_T
Stauf VDP-130
Stauf SPU-460
Stauf chusteczki czyszczące do kleju
Stauf szpachla do kleju Nr-5
Stauf szpachla do kleju Nr-4
Stauf szpachla do kleju Nr-3
Stauf PUK 446
Stauf Multilayer
Saicos premium bezbarwny olej

Hardwax oil

Saicos utwardzacz

Hardener 2K

Saicos Duo Top

Spalvota alyva

Saicos lakier

Multi top bazinis lakas

Prawidłowe przygotowanie podłoża pod podłogę jest jednym z najważniejszych czynników udanego montażu drewnianej podłogi lub parkietu.
Zawsze mierzymy wilgotność, jakość i równość posadzki aby upewnić się że wszystkie parametry pozwalają na dobry i bezpieczny montaż.
Posadzka powinna być czysta i pozbawiona zabrudzeń (pozostałości po zaprawie, itp.). W przypadku sporych odchyleń posadzki, możliwe jest jej szlifowania (usługa dodatkowo płatna). Temperatura w miejscy montażu powinna być powyżej 16°C, wilgotność względna powinna mieścić się w przedziale 45-60%.
Wilgotność podłoża nie powinna przekraczać dozwolonych norm:

 • wilgotność jastrychu betonowego lub cementowego powinna wynosić maksymalnie 2% a przy ogrzewaniu podłogowym maksymalnie 1,8%
 • wilgotność posadzki anhydrytowej powinna wynosić maksymalnie 0,5% a przy ogrzewaniu podłogowym maksymalnie 0,3%

Podczas montażu drewnianej podłogi na ogrzewanie podłogowe, należy pamiętać, aby wyłączyć ogrzewanie podłogowe na 24h przed rozpoczęciem montażu.

Do naszych podłóg (drzwi i schodów) polecamy środki do czyszczenia i pielęgnacji producenta olejowosków: SAICOS.
W salonach mamy dostępne 3 rodzaje prepatratów:

 1. WASH Care: do dokładnego i gruntownego usuwania normalnych zabrudzeń na wszystkich zmywalnych powierzchniach.
  Stosować go można do wszystkich drewnianych podłóg pokrytych olejem lub woskiem. Dodawać 3 nakrętki na około 5 litrów wody.
  Należy zwrócić uwagę na to aby ścierka (mop) była należycie wykręcona, tak by przy czyszczeniu była jedynie delikatnie wilgotna.
  Celem usunięcia szczególnie trudnych plam oraz dla odświeżenia i pielęgnacji podłóg olejowanych, drzwi i schodów polecamy WAX Care – wosk pielęgnacyjny.
 2. WAX Care: do usuwanie trudnych plam i regeneracji i pielęgnacji mocno zużytych powierzchni drewnianych.
  Najpierw powierzchnię wyczyścić środkiem Wash Care, następnie objętość jednej zakrętki WAX Care dać na powierzchnię 1-2m2 i równomiernie rozetrzeć przy użyciu ścierki i pozostawić do wyschnięcia.
 3. MAGIC Cleaner do szybkiego i intensywnego czyszczenia wszelkich mocno zabrudzonych powierzchni o wyraźnych śladach zużycia.
  Środek należy rozcieńczyć z wodą (nie stosować bezpośrednio na surowe i niezabezpieczone drewno), przy pomocy wilgotnej ścierki roztwór równomiernie rozprowadzić po powierzchni, pozostawić na 5-20 minut celem właściwego oddziaływania. Uwolniony brud zebrać lekko wilgotną szmatką, w razie potrzeby aplikowanie może zostać powtórzone.
Saicos wax care

Pirminė priežiūros priemonė alyvuotoms medinėms grindims

Saicos wash care

Kasdienė priežiūros priemonė alyvuotoms medinėms grindims

Saicos Magic Cleaner

Stipraus poveikio valymo priemonė medinėms grindims