Drzwi wewnętrzne z litego dębu na wymiar

Naturalne drewno w domu to nie tylko ciepło i urok, to przede wszystkim zdrowie i naturalność. Żaden produkt imitujący drewno nie zastąpi naturalnego drewna. Jeśli nawet imitacja będzie bardzo przypominać oryginał, to nigdy nie będzie miała jego cech, które trudno przecenić. W domu spędzamy znaczną część życia. Dlatego duży wpływ na nasz codzienny komfort ma jakość użytych do wykończenia materiałów. Niejeden alergik, uczulony na chemię zawartą w materiałach wykończeniowych, może tylko potwierdzić iż "wyrób przyjazny środowisku i zdrowiu" powinien być ważnym argumentem wybierając materiały do wykończenia domu.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu wyrobów z drewna dębowego. Wykonujemy dębowe drzwi wewnętrzne, które są produkowane na indywidualne zamówienie i pod wymiar. Jest możliwość wyboru modelu drzwi dębowych w szerokiej gamie kolorystycznej. Kolor dębowych drzwi możemy dopasować do koloru podłóg dębowych i schodów z dębu. Posiadamy w swojej ofercie także drzwi dębowe białe, które idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim czy klasycznym.

Wszystkie drzwi wewnętrzne produkujemy na wymiar, wykonane są w 100% z litego dębu. Do produkcji używamy najwyższej jakości drewna dębowego. Jako producent jesteśmy odpowiedzialni za kontrolę jakości od samego początku procesu produkcyjnego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która kontroluje cały proces od ścięcia drzewa, wysuszenia, produkcji, sprzedaży aż po montaż u Klienta w domu.

Jeśli szukasz drzwi, które będą służyły na lata, doświadczeni specjaliści ze Stylu Drzewa pomogą przy wyborze drewnianych drzwi, które nie tylko dodadzą wnętrzu klasy i szyku, ale również spełnią najwyższe oczekiwania. Profesjonalny montaż powierzony naszym montażystom gwarantuje iż produkt będzie prawidłowo służył długie lata.

 

© Tekst i fotografie: Styl Drzewa Sp. z o.o. 2013    |    Wszystkie kontakty

IDEA – Interactive advertising, website development
Napiszcie do nas