Wstecz

Deska podłogowa

Deska podłogowa dębowa, ułożona na mijankę, wpisuje się w prosty i nowoczesny design, podkreślając naturalny wygląd podłóg drewnianych. Deski są montowane równolegle do siebie wzdłuż lub wszerz pomieszczenia. Mijanka, to uniwersalny wzór, który nadaje się do małych i dużych pomieszczeń. Jest to także jeden z najprostszych oraz najbardziej ekonomicznych wzorów układania podłogi, ze względu na mniejszą ilość zużywanych materiałów.

Deska podłogowa

O układaniu desek podłogowych

 • Zalecamy, by deski podłogowe skierowane były w stronę światła, w taki sposób połączenia między deskami będą mniej widoczne.
 • Mijanka, to szybki i stosunkowo łatwy wzór w ułożeniu i jeden z najtańszych ze względu na niewielkie odrzuty.
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniach docelowych to 45 – 60%, temperatura od +17°C do +24°C.
 • Dębowe deski podłogowe są wykończone olejem ekologicznym niemieckiej firmy SAICOS.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ dobrze przewodzi ciepło oraz jest odporny na odkształcenia.
 • Zalecamy używanie profesjonalnych klejów Stauf, w skład których nie wchodzi woda.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze ułożona podłoga drewniana będzie cieszyła domowników przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Deska podłogowa -
opinie naszych klientów

4.8
338 opinie
Arkadiusz J.
2024-02-07
Z usług firmy Styl Drzewa skorzystaliśmy w maju 2023r. Przedstawiciel firmy przyjechał na pomiary i fachowo przedstawił ofertę firmy. Po dwóch miesiącach mogliśmy cieszyć się z porządnych 7 par drzwi, które zamówiliśmy. Niestety jedna z klamek była uszkodzona co zgłaszałem do przedstawiciela 3 krotnie, niestety przez okres 6 miesięcy nikt się u nas nie pojawił. Do tego doszła szpara w 1 drzwiach, oraz ciężko działające zawiasy w tej samej parze. Nadal czekamy na reakcję firmy.
Justas B.
2024-02-04
Bardzo rzetelna firma z najwyższą klasą produktów! Zamówiłem 6 sztuk drzwi wewnętrznych, termin realizacji i montażu zgadzał się co do umówionego dnia. Piękne wykonanie drzwi, bardzo profesjonalny montaż przez ekipę z Białegostoku! Życzę każdemu na budowie czy remoncie takiego profesjonalnego podejścia do swojej pracy i inwestora.
1 2 3 50
1 2 100

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog