Wstecz

Deska podłogowa

Parkiet dębowy ułożony we wzór angielski prosty lub inaczej „na mijankę” wpisuje się w prosty i nowoczesny design, podkreślając naturalność desek podłogowych. Deski podłogowe są montowane równolegle do siebie wzdłuż lub wszerz pomieszczenia. Uniwersalny wzór nadaje się do małych i dużych pomieszczeń i jest jednym z najprostszych oraz najtańszych ze względu na mniejszą ilość zużywanych materiałów.

Deska podłogowa

O układaniu desek podłogowych

 • Zalecamy, by deski podłogowe skierowane były w stronę światła, w taki sposób połączenia między deskami będą mniej widoczne.
 • To szybki wzór w ułożeniu i jeden z najtańszych ze względu na znikome odrzuty.
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniach to 45 – 60%, temperatura do +17°C do +24°C.
 • Dębowe deski podłogowe są wykończone olejem ekologicznym.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
 • Zalecamy używanie profesjonalnych klejów Stauf, w skład których nie wchodzi woda.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze zamontowana podłoga drewniana będzie służyła przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Deska podłogowa -
opinie naszych klientów

4.8
314 opinie
Łukasz W.
2023-09-05
Bardzo rzetelna firma i godna zaufania. Miałem montowane drzwi oraz podłogę. Produkt jak i usługa na wysokim poziomie. Polecam!
Adrian P.
2023-09-04
Serdecznie polecam zakup deski podłogowej oraz drzwi w tym salonie. Profesjonalizm oraz praktyczne porady Pana Łukasza są nieocenione przy tak ważnej rzeczy jak wybór drewnianej podłogi czy drzwi. Cały proces - od zakupu po montaż - przebiegł sprawnie. Salon ten (z Panem Łukaszem na czele) charakteryzuje się dużą elastycznością, cierpliwością do klienta, doświadczeniem i ekspercką wiedzą na temat produktów firmy. Zarówno współpracę jak i sam materiał oceniam bardzo dobrze. Deska podłogowa idealnie spasowana, jednakowy odcień zamówionego koloru w całej partii (35 m2). Podobnie, drzwi: solidne, estetyczne, bez najmniejszej wady fabrycznej. Fachowo zamontowane przez monterów pracujących dla salonu w Olsztynie. Polecam każdemu, kto szuka jakości i naturalnego piękna.
1 2 3 46
1 2 91

Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog