Wstecz

Parkiet drewniany Jodełka

Produkujemy parkiet drewniany Jodełka z dębu używając najwyższej jakości sprzętu do cięcia desek podłogowych w jodełkę klasyczną i francuską. Możemy stwierdzić, że tniemy parkiet dębowy pod najbardziej precyzyjnym kątem na rynku, a świadczą o tym miliony metrów kwadratowych podłóg ułożonych do dzisiaj u naszych klientów. Jodełka francuska, znana także pod nazwą Chevron, może występować w dwóch wariantach, tj. 30° lub 45° docięcia. Używamy materiałów tylko najwyższej jakości i oferujemy profesjonalny montaż z gwarancją.
Parkiet drewniany Jodełka

O drewnianym parkiecie Jodełka

 • Jeden z najpopularniejszych parkietów, którego deski parkietowe docinane pod kątem 45° (Chevron albo jodełka francuska).
 • Końce desek parkietowych, układanych w ten sposób, stykają się ze sobą symetrycznie, jak w choince.
 • Wzór parkietu jodełki klasycznej, inaczej „Herringbone”, powstaje przy układaniu desek parkietowych, kiedy ich końce zachodzą na siebie.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ dobrze przewodzi ciepło i jest trwały.
 • Nasze podłogi drewniane są wykończone ekologicznym olejowoskiem niemieckiej firmy SAICOS.
 • Dostępne są różne opcje w zależności od konstrukcji (dwu- lub trójwarstwowe), selekcji (5 gatunków drewna do wyboru), szerokości i długości desek, koloru (szeroka paleta), wykończenia powierzchni (gładka, czesana, olejowana, malowana).
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniach to 45 – 60%, temperatura do +17°C do +24°C.
 • Zalecamy używanie klejów Stauf SKU-460 lub Stauf Multilayer.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze zmontowana podłoga drewniana będzie służyła przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet drewniany Jodełka -
opinie naszych klientów

4.8
314 opinie
Łukasz W.
2023-09-05
Bardzo rzetelna firma i godna zaufania. Miałem montowane drzwi oraz podłogę. Produkt jak i usługa na wysokim poziomie. Polecam!
Adrian P.
2023-09-04
Serdecznie polecam zakup deski podłogowej oraz drzwi w tym salonie. Profesjonalizm oraz praktyczne porady Pana Łukasza są nieocenione przy tak ważnej rzeczy jak wybór drewnianej podłogi czy drzwi. Cały proces - od zakupu po montaż - przebiegł sprawnie. Salon ten (z Panem Łukaszem na czele) charakteryzuje się dużą elastycznością, cierpliwością do klienta, doświadczeniem i ekspercką wiedzą na temat produktów firmy. Zarówno współpracę jak i sam materiał oceniam bardzo dobrze. Deska podłogowa idealnie spasowana, jednakowy odcień zamówionego koloru w całej partii (35 m2). Podobnie, drzwi: solidne, estetyczne, bez najmniejszej wady fabrycznej. Fachowo zamontowane przez monterów pracujących dla salonu w Olsztynie. Polecam każdemu, kto szuka jakości i naturalnego piękna.
1 2 3 46
1 2 91

Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog