Wstecz

Parkiet drewniany Jodełka

Parkiet drewniany Jodełka to jeden z najbardziej popularnych parkietów, co potwierdzają nasi klienci. Nasze parkiety znajdują się już w kilku tysiącach domów i obiektów w całej Europie, a ich powierzchnia przekroczyła ponad milion metrów kwadratowych i cały czas rośnie. Jodełka, jako wzór układania parkietu, może występować w 4 wariantach przycięcia desek, tj. 30°, 45°, 60° i 90°. Do produkcji naszego parkietu używamy najwyższej jakości materiałów i oferujemy profesjonalny montaż z gwarancją producenta.
Parkiet drewniany Jodełka

O drewnianym parkiecie w Jodełkę

 • Jodełka francuska (Chevron) to jeden z najpopularniejszych parkietów, którego deski parkietowe docinane pod kątem 45°.
 • Końce desek parkietowych, układane są w taki sposób, że stykają się ze sobą symetrycznie, jak w choince.
 • Wzór parkietu jodełki klasycznej (inaczej Herringbone), powstaje przy układaniu desek parkietowych, kiedy ich końce zachodzą na siebie.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ dobrze przewodzi ciepło i jest odporny na odkształcenia.
 • Nasze podłogi drewniane są wykończone ekologicznym olejowoskiem niemieckiej firmy SAICOS.
 • Dostępne są różne warianty parkietu w zależności od konstrukcji (deski dwu- lub trójwarstwowe), selekcji (5 gatunków drewna do wyboru), szerokości i długości desek, koloru (szeroka paleta katalogowa), wykończenia powierzchni (gładka, czesana, olejowana i malowana).
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniach to 45 – 60%, temperatura do +17°C do +24°C.
 • Zalecamy używanie klejów Stauf SKU-460 lub Stauf Multilayer.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze zmontowana podłoga drewniana będzie służyła przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet drewniany Jodełka -
opinie naszych klientów

4.7
366 opinie
Kamila S.
2024-04-16
Bardzo polecam zarówno produkty, jak i kontakt z obsługą salonu. Dziękujemy bardzo Panu Krzysztofowi i Panu Markowi za przemiłą i profesjonalną obsługę, jesteśmy bardzo zadowoleni z dębowych drzwi i parapetów.
Marcin C.
2024-04-13
Od dłuższego czasu szukałem drzwi do mieszkania i trafiłem do salonu Styl Drzewa nie wiedziałem że transakcja może być tak przyjemna i zadowalająca a Panowie z obsługi przesympatyczni . Pan Łukasz pomógł we wszystkim o co tylko poprosiłem. Polecam serdecznie ze względu na podejście pracowników do klienta. Jestem zadowolony, świetny punkt na mapie Olsztyna.
1 2 3 53
1 2 106

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog