Wstecz

Parkiet Jodełka klasyczna

Dębowy parkiet Jodełka klasyczna jest produkowany przy użyciu najwyższej jakości sprzętu do obróbki desek podłogowych. Jodełka klasyczna, znana także pod nazwą Herringbone, to wzór układania, w którym deski podłogowe docinane są pod kątem 90°. Możemy stwierdzić, że tniemy parkiet dębowy pod najbardziej precyzyjnym kątem na rynku, a świadczą o tym miliony metrów kwadratowych podłóg ułożonych do dzisiaj u naszych klientów. Używamy najwyższej jakości materiałów i oferujemy profesjonalny montaż z gwarancją producenta.
Parkiet Jodełka klasyczna

O parkiecie Jodełka klasyczna

 • Jeden z najpopularniejszych wzorów parkietu, w którym deski parkietowe są docinane i układane pod kątem 90°.
 • Wzór parkietu jodełki klasycznej, inaczej Herringbone, powstaje przy układaniu desek parkietowych, w taki sposób, że ich końce zachodzą na siebie.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ dobrze przewodzi ciepło i jest odporny na odkształcenia.
 • Nasze podłogi drewniane są wykończone ekologicznym olejowoskiem niemieckiej firmy SAICOS.
 • Dostępne są różne warianty produktu końcowego w zależności od konstrukcji (deski dwu- lub trójwarstwowe), selekcji (5 gatunków drewna do wyboru), szerokości i długości desek, koloru (szeroka paleta katalogowa), wykończenia powierzchni (gładka, czesana, olejowana i malowana).
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniu docelowym to 45 – 60%, temperatura od +17°C do +24°C.
 • Zalecamy używanie klejów Stauf SKU-460 lub Stauf Multilayer.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze ułożona podłoga będzie służyła przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet Jodełka klasyczna -
opinie naszych klientów

4.8
338 opinie
Arkadiusz J.
2024-02-07
Z usług firmy Styl Drzewa skorzystaliśmy w maju 2023r. Przedstawiciel firmy przyjechał na pomiary i fachowo przedstawił ofertę firmy. Po dwóch miesiącach mogliśmy cieszyć się z porządnych 7 par drzwi, które zamówiliśmy. Niestety jedna z klamek była uszkodzona co zgłaszałem do przedstawiciela 3 krotnie, niestety przez okres 6 miesięcy nikt się u nas nie pojawił. Do tego doszła szpara w 1 drzwiach, oraz ciężko działające zawiasy w tej samej parze. Nadal czekamy na reakcję firmy.
Justas B.
2024-02-04
Bardzo rzetelna firma z najwyższą klasą produktów! Zamówiłem 6 sztuk drzwi wewnętrznych, termin realizacji i montażu zgadzał się co do umówionego dnia. Piękne wykonanie drzwi, bardzo profesjonalny montaż przez ekipę z Białegostoku! Życzę każdemu na budowie czy remoncie takiego profesjonalnego podejścia do swojej pracy i inwestora.
1 2 3 50
1 2 100

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog