Wstecz

Układanie w cegiełkę

Używane są materiały tylko najwyższej jakości. Możliwe są różne opcje: konstrukcja, selekcja, szerokość, długość, kolor, wykończenie powierzchni.

Podłogi drewniane: T-3094 Bagno Vignoni. Deska dębowa o szerokości 230 mm

O układaniu w cegiełkę

  • Dębowe deski parkietowe pokryte są olejem ekologicznym.
  • Parkiet dębowy idealny jest do podłóg podgrzewanych.
  • Zalecamy, by podłoga skierowana była w stronę światła, w taki sposób połączenia między deskami będą mniej widoczne.
  • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniach to 45 – 60%, temperatura do +17°C do +24°C.
  • Zalecamy używanie profesjonalnych klejów Stauf, w skład których nie wchodzi woda.
  • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze zmontowana podłoga drewniana będzie służyła przez wiele lat.
Układanie w cegiełkę

Podłoga dębowa

  • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty według potrzeb klientów. Staramy się aby praca w fabryce stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie do designu i projektu przyrody.
  • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest drewnem twardym, trwałym i dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe warstwowe deski podłogowe dwu- lub trójwarstwowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością i doskonale nadające się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym.
  • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Układanie w cegiełkę -
opinie naszych klientów

4.8
116 opinie
Mariusz U.
2021-02-24
130m podlogi dębowej ,8 szt.dzwi ,parapety ,listwy przypodłogowe. Wyrażę to tak TOP przez duze T. Panowie montażysci 3xTOP. Polecam przez duze P. Montaż zakończony 23.02.2020r. Jest przepięknie.Dziekujemy bedziemy polecać
Łukasz W.
2021-02-11
Zamówiłem 56m2 w jednej powierzchni wraz z drewnianymi drzwiami (z wertykalną szybą). Efekt super. Jakość drewna, bardzo dokładne wykończenie, świetna obsługa i fachowcy. Nic innego jak: profesjonalizm. Bardzo polecam
1 2 3 12
1 2 24