Schody dębowe

Schody stanowią bardzo ważny element interioru. Odpowiednio dobrane dębowe schody dobrej jakości nadadzą mieszkaniu solidności, wartości, komfortu, stylu.

Schody dębowe

  • Na potrzeby każdego Projektujemy i produkujemy dębowe schody indywidualnie na każde zamówienie. Gama kolorów i nasze możliwości produkcyjne pozwalają na zaoferowanie klientowi tego, co w jego interiorze będzie prezentować się najlepiej, a także zapewni komfort i styl.
  • Najbardziej zaawansowany proces produkcyjny Inteligentne zrobotyzowane obrabiarki są w stanie ukształtować nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje schodowe. Cięcie i kształtowanie stopni schodowych, konstrukcji bądź elementów ozdobnych odbywa się dokładnie według rysunku.
  • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Dodatki instalacyjne i konserwacyjne

Stiklo pilnas įleidimas į laiptų konstrukciją
Stiklo apačia lygi pagal pakopas
Stiklo apačia karpyta pagal pakopas
Stiklas tvirtintas su tabletėmis iš šono
Stiklas įtvirtintas su laikikliais tarp stulpų
Stiklas įleistas tik į pakopas ir priepakopius
VV tipas
VAV tipas
KB tipas
HV tipas
E arba B tipas
C tipas
AV tipas
A tipas

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzone schody, drzwi lub podłogi. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!

Skontaktujcie z nami