Schody dębowe

Schody stanowią bardzo ważny element interioru. Odpowiednio dobrane schody dębowe o wysokiej jakości wykonania materiałów nadadzą mieszkaniu solidności, wartości, komfortu oraz stylu.

Schody dębowe

  • Na potrzeby każdego Projektujemy i produkujemy dębowe schody indywidualnie na każde zamówienie. Gama kolorów i nasze możliwości produkcyjne pozwalają na zaoferowanie klientowi tego, co w jego interiorze będzie prezentować się najlepiej, a także zapewni komfort i styl.
  • Najbardziej zaawansowany proces produkcyjny Inteligentne zrobotyzowane obrabiarki są w stanie ukształtować nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje schodowe. Cięcie i kształtowanie stopni schodowych, konstrukcji bądź elementów ozdobnych odbywa się dokładnie według rysunku.
  • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Schody dębowe -
opinie naszych klientów

4.8
116 opinie
Mariusz U.
2021-02-24
130m podlogi dębowej ,8 szt.dzwi ,parapety ,listwy przypodłogowe. Wyrażę to tak TOP przez duze T. Panowie montażysci 3xTOP. Polecam przez duze P. Montaż zakończony 23.02.2020r. Jest przepięknie.Dziekujemy bedziemy polecać
Łukasz W.
2021-02-11
Zamówiłem 56m2 w jednej powierzchni wraz z drewnianymi drzwiami (z wertykalną szybą). Efekt super. Jakość drewna, bardzo dokładne wykończenie, świetna obsługa i fachowcy. Nic innego jak: profesjonalizm. Bardzo polecam
1 2 3 12
1 2 24

Dodatki instalacyjne i konserwacyjne

Szkło w pełni wpuszczone w konstrukcję schodów
Szkło zlicowane z dolną częścią stopnia
Szkło przycięte według stopni
Szkło montowane do boku na specjalnych uchwytach
Szkło montowane między słupami na specjalnych uchwytach
Szkło wpuszczone tylko do stopnia oraz podstopnia
VV typ
VAV typ
KB typ
HV typ
E lub B typ
C typ
AV typ
A typ
E typ
C typ
B typ
A typ
Arka
AC typ
V tipas
VAV typ
E typ
C typ
B typ
AV typ
A typ
P-10
P-8
Omega
Arka
1-2

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzone schody, drzwi lub podłogi. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!