Kariera

Oferujemy

Możliwości doskonalenia się

Potrafimy łączyć różnorodność zadań na jednym stanowisku pracy, wychowujemy wewnętrznych mentorów, którzy udzielają wsparcia dla osób mniej doświadczonych, zapraszamy ekspertów do wzięcia udziału w specjalistycznych szkoleniach. Cenimy wiedzę i doświadczenie, jednak najbardziej wierzymy w wewnętrzną motywację człowieka do rozwoju i doskonalenia się. Profesjonalizm to nieskończona droga, którą kroczymy razem.

Zespół profesjonalistów

Jesteśmy silnym producentem z długoletnim doświadczeniem, opanowaliśmy i stale doskonalimy technologie obróbki drewna. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami ds. rozwoju eksportu, ponieważ nasze produkty wędrują do wielu krajów Europy. Jesteśmy międzynarodowym zespołem sprzedawców. Nasze partnerstwo i współpracę cenią architekci, projektanci z krajów bałtyckich, Zjednoczonego Królestwa, Włoch, we współpracy z którymi powstają unikatowe projekty.

Wartości

Jesteśmy zwolennikami i fanatykami dębu, wynika z tego nasz szacunek do przyrody i człowieka. Odpowiedzialność, rzetelna wiedza i świadomość że prowadzimy przejrzystą działalność daje nam ogromną satysfakcję a dążenie do tworzenia długowiecznych produktów dających komfort jest efektem naszej pracy i pasji.

Obecnie poszukujemy

 • OSOBA DO MONTAŻU DRZWI I PODŁÓG W GDAŃSKU
  Gdańsk W sposób nieokreślony
  Więcej

Skontaktujcie z nami


  Twój email nie zostanie opublikowany
  Twój numer telefonu nie zostanie opublikowany

  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog