Aktualnosci

2022-10-06

Drzwi salonu Stylu Drzewa we Wrocławiu są już otwarte

Dobra wiadomość – drzwi salonu Stylu Drzewa we Wrocławiu są już otwarte! Nasz zespół jest gotowy na doradzenie i pomoc w odpowiedzi na Państwa pytania związane z wyborem najlepszej podłogi dębowej, schodów i drzwi dębowych do Państwa domów.

Możemy pochwalić się bardzo konkurencyjnymi cenami – piękne i trwałe podłogi warstwowe już od 129 zł/m2, drzwi z litego dębu – od 1800 zł! Wybrane produkty są na stanie w magazynie, a dla zamówień indywidualnych możemy zaoferować bardzo konkurencyjne terminy realizacji – 4 tygodnie dla podłóg i 5 tygodni dla parkietu w stylu jodełki. Oferujemy wysoką jakość w przystępnej cenie, jako producent kupujemy materiał bezpośrednio i pracujemy z nim bazując na 23 letnim doświadczeniu Ecowood, kontrolując cały proces – od produkcji do profesjonalnego montażu.

Podłogi –  solidna inwestycja podnosząca wartość nieruchomości

Bardzo szeroki wybór: kolorów, selekcji drewna, szerokości desek, ich wykończenia i konstrukcji. Z pewnością znajdą Państwo najlepszy wariant, który łączy estetykę z praktycznością. Wszystkie nasze podłogi o konstrukcji warstwowej doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Ponadto, są bezpieczne dla zdrowia – wyprodukowane w oparciu o kleje na bazie wody, bez zawartości formaldehydu, wykończone ekologicznym olejowoskiem firmy SAICOS. Przeprowadzone testy i uzyskane certyfikaty wykazały, że podłogi Stylu Drzewa są bardzo trwałe, solidne, wytrzymałe na wilgoć i zmiany temperatury. Można je łatwo łączyć z naszymi innymi produktami – drzwiami i schodami – w ten sposób tworząc w domu jednolite, stylowe wnętrze.

Styl Drzewa Wroclaw

Drzwi – niestarzejący się wygląd i długotrwała wytrzymałość

To co cechuje nasze drzwi to: świetna izolacja dźwiękowa, całość wykonana z drzewa dębowego, łatwość w utrzymaniu idealnego wyglądu i ponadczasowa stylistyka. Drzwi produkujemy w dobrych terminach, pod indywidualne wymiary klienta, dlatego zawsze pasują i dobrze wyglądają. Nasi fachowcy mogą dojechać do Państwa na terenie całej Polski, zdjąć wymiary drzwi, a później je zamontować.

Schody – rozwiązania indywidualne, konsultujemy każdy projekt

Produkujemy na zamówienie indywidualne, dlatego służymy profesjonalnymi konsultacjami, podczas których przedstawiamy ofertę dostosowaną do Państwa wnętrza. Produkcja z dębu europejskiego cechuje się precyzją wykonania i wysoką jakością surowca, oferta z możliwością fachowego montażu i gwarancją.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży, aby na własne oczy ocenić wysoką jakość naszych podłóg, schodów i drzwi z litego dębu i przekonać się, że stosunek ceny do jakości jest wyjątkowo dobry.

Left
Right

Wszystkie oferty specjalne

Left Right

Skontaktujcie z nami


  Twój email nie zostanie opublikowany
  Twój numer telefonu nie zostanie opublikowany

  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog