Aktualnosci Blog

2020-04-08

Drzwi z litego dębu !

Drzwi z litego dębu malowane na biało – ponadczasowa klasyka.

W wystroju minimalistycznym każdy element wnętrza ma ogromne znaczenie. Dębowe drzwi malowane na biało są niespodziewanym akcentem który w harmonijny sposób odświeża i podnosi wartość i nastrój w domu. Drzwi mogą być pomalowane na kolor biały w palecie RAL9003 lub każdy inny kolor z tej palety. Spośród warstwy farby widać charakterystyczne i naturalne usłojenie i fakturę drewna. Takie drzwi doskonale pasują do klasycznego wystroju, zwłaszcza kiedy chcemy podkreślić trwałość drewna i dążymy do naturalnego połączenia ze ścianami, lub innymi elementami wnętrza.

Drzwi z litego drewna: modele D1F i D1S, kolor S7010-G10Y. Podłoga w kolorze: 3481 orzech

Schody, drzwi i podłogi z litego dębu: kolory 3481 orzech i RAL 9005.

 

Korzystne warunki zamówienia.

Produkujemy drzwi według indywidualnych wymiarów. Ze względu na okres kwarantanny, w celu zapewnienie własnej ochrony i bezpieczeństwa dla naszych klientów, chętnie prześlemy instrukcję do samodzielnego dokonania pomiaru i pomożemy w ramach niejasności. Jako producent możemy zapewnić bardzo dobrą cenę na ich zamówienie jak i montaż z pewną gwarancją. Aktualnie posiadamy promocję na drzwi malowane na biało, więc jest to bardzo dobry czas na ich zamówienie i montaż. Całość informacji dostępna jest na stronie: https://styldrzewa.pl/promocje/
Nie przegapcie okazji! Do końca kwietnia 2020r. można zaoszczędzić aż 400zł netto na sztuce drzwi, litych dębowych, szczotkowanych.

Drzwi dębowe białe

 

Pełny zestaw bez żadnych dodatkowych trosk

Zestaw drzwi obejmuje ościeżnicę, skrzydło, opaski, standardowe zawiasy, uszczelkę i zamek. Klient do wyboru ma jedynie klamki! I nie jest to mały wybór, gdyż okucia pełnią bardzo ważną funkcję w całościowym wyglądzie drzwi. Oprócz podstawowej funkcji  – otwierania i zamykania drzwi, znacznie może podnieść prestiż drzwi. Polecamy w szczególności klamki włoskiej firmy Olivari, objęte kilkudziesięcioletnią gwarancją – co przy litych dębowych drzwiach, stanowi idealne połączenie trwałości i niezawodności.
Oferujemy również klamki innych producentów a wybór jest na prawdę duży.

Zapraszamy do składania zamówień, produkty i zamówienia można odebrać samodzielnie w naszych salonach po uzgodnieniu terminów odbioru.

Życzymy miłej i bezpiecznej atmosfery w domu!

 

Chcesz porady, porady?

Zadzwoń: +48 739 055 777

Napisz: info@styldrzewa.pl

 

 

 

Wszystkie oferty specjalne

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog