Drzwi drewniane wewnętrzne

Drzwi drewniane. Drzwi dębowe Velvet. Drzwi pełne. Kolor szary antique.
Drzwi drewniane

Dębowe drzwi w nowoczesnej odsłonie stanowią idealne uzupełnienie każdego wnętrza. W zależności od doboru koloru i tekstury drzwi doskonale wpiszą się w każdy styl od rustykalnego do klasycznego.

Będący symbolem długowieczności dąb wykorzystywany jest przez nas do produkcji eleganckich a zarazem solidnych i odpornych na uszkodzenia drzwi. Są one unikalnym połączeniem estetyki i jakości.

Nasze drzwi wykonane są z najwyższej jakości dębowego drewna pochodzącego z ponad 100 letnich drzew. W naszej fabryce Ecowood kontrolujemy z najwyższą dbałością proces produkcyjny od samego początku do końca. Do suszenia używamy wyłącznie najwyższej jakości belgijskich suszarek kondensacyjnych, w których stale kontrolujemy wilgotność i temperaturę, co przekłada się na trwałość naszych produktów. Dodatkowo pokrywamy je olejem niemieckiego producenta, używanego do produkcji zabawek, ze względu na swój bezpieczny skład. Podłogi są łatwe w utrzymaniu i neutralne dla środowiska. Jakość podłóg oferowanych przez „Styl Drzewa” sprawia, że są one cenione przez wielu klientów z całej Europy.

Wszystkie produkty podlegają gwarancji i obsłudze po-sprzedażowej. Salony Styl Drzewa znajdują się w 5 miastach w Polsce.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz modeli drzwi. Od ciemnych masywnych przez drzwi z pełnym przeszkleniem, doskonale współgrającego z drewnianą ramą, w kolorze bielonego dębu. Wybierz te, które będą stanowiły wyjątkowe uzupełnienie Twojego wnętrza.

Doradcy w naszych salonach dopasują nasze produkty do Twoich oczekiwań. Oferujemy pełen zakres usług od projektu po montaż. Doświadczony zespół odpowie na pytania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować zapraszamy do salonów w 5 miastach w Polsce.

Nasze dębowe drzwi, podłogi i schody sprawią, że Twój dom będzie eleganckim i przytulnym wnętrzem w którym będziesz mógł cieszyć się pięknem 100-tu letniego dębu.

Napisz do nas