Wstecz

Malowane

W stylu minimalistycznym malowane drzwi mogą stworzyć niespodziewany akcent, współgrający lub kontrastywnie ożywiający nastrój ogólny mieszkania. Dostępne jest malowanie na kolor biały lub dowolny inny kolor z palety. Pod delikatną warstwą farby, nasze drzwi nie tracą swojej faktury, dzięki czemu można cieszyć się bardzo praktycznym połączeniem naturalnego drewna z białym kolorem.

BEZPŁATNIE wyślemy próbki, które pomogą dokonać wyboru.
Skontaktuj się!

Promocje

Modele drzwi

Drzwi wewnętrzne z litego dębu produkowane według indywidualnych wymiarów. Do wykończenia drzwi używamy naturalnych olejowosków Saicos (Niemcy), dostępne są różne warianty kolorystyczne. Zestaw drzwi obejmuje:

 • Skrzydło (dąb lity klejony)
 • Ościeżnica (dąb lity klejony)
 • Listwy maskujące TR 12×68 (dąb lity klejony)
 • Uszczelka
 • Zawiasy standardowe HDD
 • Zamek standardowy AGB

 

Wymiary

Wszystkie drzwi produkowane są według indywidualnych wymiarów.

 • Szerokość ościeżnicy (mm):
  80-140
 • Szerokość otworu (mm):
  700-950
 • Wysokość otworu (mm):
  do 2200

W przypadku niestandardowych wymiarów cena obliczana jest indywidualnie.

 

 

Rodyti
ED1F
ED2F
ED3F
ED4F
ED1S
ED2S
ED3S
ED4S

Warianty kolorystyczne

Rodyti
 RAL-9003 biały
 RAL-9010
RAL-7001
RAL-7035

Malowane -
opinie naszych klientów

4.8
106 opinie
Michał S.
2021-01-26
Zwracam się do Pana po montażu, który w zeszły piątek Państwa monter przeprowadził w wynajmowanych przez nas pomieszczeniach na XYZ. Dawno nie widziałem tak profesjonalnie i porządnie wykonanej pracy, a przez ten lokal przewinęło się wielu wykonawców, tak samo jak przez nasze inne biura w Warszawie. Punktualnie, uprzejmie, z najwyższą dbałością o szczegóły jak i o otoczenie - wszystko zabezpieczone (dokładnie, a nie tylko na pokaz), obaj panowie dokładali daleko posuniętej ostrożności, aby nie uszkodzić lokalu i korytarza. Miejsce pracy po zakończonej pracy sprzątnięte, wszystko zamiecione, odpady odłożone w jedno miejsce. Drzwi zamontowane doskonale, wszystko ściśle spasowane, doszlifowane, żadnych istotnych uszkodzeń w materiale, montażysta nie szczędził starań, żeby jak najlepiej dopasować się do nierównych ścian i osiągnąć jak najlepszy efekt estetyczny.
Marta D.
2020-12-10
Na wstępie chcielibyśmy podziękować Panu Markowi, który swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta sprawił, że nasza przypadkowa wizyta w salonie w Gdańsku zakończyła się skorzystaniem z pakietu usług Stylu Drzewa. Słowa podziękowania należą się również Panu Pawłowi, który następnie poprowadził nas przez cały proces od momentu zamówienia po sam montaż podłóg, drzwi oraz listw. Największe podziękowania jednak należą się Ekipie Montażowej pod kierownictwem Pana Jaŭhien (Eugeniusza). Współpracę z montażystami oceniamy na wysokim poziomie. Spełniali każde nasze najdziwniejsze prośby. Montaż szybki, sprawny. No chociaż człowiek by chciał nie można się do niczego przyczepić !!!:P Pozdrawiamy i ściskamy Pana Eugeniusza. Państwo Dąbrowscy z Elbląga :)
1 2 3 10
1 2 20

Dodatki

WARNA FIT
VIP FIT
TOTAL Q FIT
MIRAGE FIT
LIMA FIT
YHS-07
YHS-03
DIVO Q FIT
CUBE
BRAVA
Klamka HDD Inox - kształt C
Klamka chrom-satyna
Klamka czarna
Klamka biała
mediniai duru apvadai Medzio stilius
TR 12 x 40 F

Wymiary: 12 x 40 mm
Warstwa wierzchnia: Fornir dębowy
Budowa: Dąb łączony na mikroszczepy

mediniai duru apvadai Medzio stilius
TR 12 x 68 F

Wymiary: 12 x 68 mm
Warstwa wierzchnia: Fornir dębowy
Budowa: Dąb łączony na mikroszczepy

mediniai duru apvadai Medzio stilius
TR 12 x 90 F

Wymiary: 12 x 90 mm
Warstwa wierzchnia: Fornir dębowy
Budowa: Dąb łączony na mikroszczepy

mediniai duru apvadai Medzio stilius
KL 9 x 68 F

Wymiary: 9 x 68 mm
Warstwa wierzchnia: Fornir dębowy
Budowa: Dąb łączony na mikroszczepy

mediniai duru apvadai Medzio stilius
KL 22 x 90 F

Wymiary: 22 x 90 mm
Warstwa wierzchnia: Fornir dębowy
Budowa: Dąb łączony na mikroszczepy

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzone drzwi, podłogi lub schody. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!

Nasze drzwi produkowane są na wymiar, niezwykle ważne są tutaj pomiary otworów. Otwory drzwiowe powinny być przygotowane/utrzymane zgodnie z Kartą Pomiarową. Bardzo ważne aby ściana z otworem była w pionie a grubość ściany po całej długości była jednakowej szerokości. To szczególnie ważne ze względu na konstrukcje stałą (nie-regulowaną) ościeżnicę dębową.
Przy pomiarach podpowiemy jak estetycznie wykończyć łączenia dwóch różnych podłóg, doradzimy w kwestiach problematycznych i znajdziemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów!

Montaż

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzone podłogi, drzwi, lub schody. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!

Więcej o montażu