Wstecz

Parkiet drewniany Arrows

Parkiet drewniany Arrows to produkt wyjątkowej jakości, ponieważ wytwarzamy go z użyciem najwyższej jakości materiałów naturalnych, w całości w naszym zakładzie produkcyjnym, który jest częścią grupy „Ecowood”. Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy oraz urządzenia najwyższej klasy, zapewniając niezrównaną jakość i precyzję produkcji. Z tego powodu, nasze deski parkietowe wyróżniają się na rynku swoim unikalnym wyglądem i perfekcyjnym wykonaniem.

Parkiet Arrows

O parkiecie Arrows

 • Do produkcji parkietu używamy tylko starannie wyselekcjonowanego i dojrzałego drewna dębowego;
 • Do wzoru Arrows świetnie sprawdzi się selekcja drewna Premium lub Select. Dzięki temu uzyskamy najpiękniejszy efekt na podłodze;
 • Do parkietu Arrows polecamy modele drzwi Velvet i Modern, które świetnie uzupełniają parkiet i wzmacniają wrażenie wyszukanego stylu;
 • Istnieje możliwość zmiany konfiguracji desek ze względu na: konstrukcję, selekcję drewna, szerokość deski, długość deski, barwę katalogową i wykończenie powierzchni;
 • Wymagany względny poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu docelowym to 45-60%, wysokość temperatury od +17°C do +24°C;
 • W celu zapewnienia prawidłowego montażu i wieloletniego użytkowania produktu, zalecamy, aby parkiet układała osoba doświadczona.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet drewniany Arrows -
opinie naszych klientów

4.7
368 opinie
Kamila S.
2024-04-16
Bardzo polecam zarówno produkty, jak i kontakt z obsługą salonu. Dziękujemy bardzo Panu Krzysztofowi i Panu Markowi za przemiłą i profesjonalną obsługę, jesteśmy bardzo zadowoleni z dębowych drzwi i parapetów.
Marcin C.
2024-04-13
Od dłuższego czasu szukałem drzwi do mieszkania i trafiłem do salonu Styl Drzewa nie wiedziałem że transakcja może być tak przyjemna i zadowalająca a Panowie z obsługi przesympatyczni . Pan Łukasz pomógł we wszystkim o co tylko poprosiłem. Polecam serdecznie ze względu na podejście pracowników do klienta. Jestem zadowolony, świetny punkt na mapie Olsztyna.
1 2 3 53
1 2 106

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog