Wstecz

Parkiet drewniany Storm

Deski parkietowe Storm są produkowane tylko z najwyższej jakości materiałów naturalnych. Parkiet Storm został w 100% wyprodukowany w naszym zakładzie „Ecowood” przy użyciu najwyższej klasy urządzeń do produkcji parkietu, których dokładność nie ma sobie równych na rynku. Dzięki temu powstał produkt, z którego jesteśmy dumni!

Parkiet drewniany Storm

O parkiecie Storm

 • Do produkcji parkietu używamy tylko starannie wyselekcjonowanego i dojrzałego drewna dębowego;
 • Do wzoru Storm polecamy selekcje drewna Premium lub Select. Dzięki temu uzyskujemy najpiękniejszy efekt na podłodze;
 • Parkiet  Storm idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, jest wytrzymały i trwały;
 • Do parkietu Storm polecamy modele drzwi Velvet i Modern, które świetnie uzupełniają parkiet i wzmacniają wrażenie wnętrza o wyszukanym stylu.
 • Istnieje możliwość zmiany konfiguracji desek ze względu na: konstrukcję, selekcję drewna, szerokość deski, długość deski, barwę katalogową i wykończenie powierzchni;
 • Wymagany względny poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu docelowym to 45-60%, wysokość temperatury od +17°C do +24°C;
 • Zalecany klej do parkietu: Stauf SPU-460 lub Stauf Multilayer;
 • W celu zapewnienia prawidłowego montażu i wieloletniego użytkowania produktu, zalecamy, aby parkiet układała osoba doświadczona.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet drewniany Storm -
opinie naszych klientów

4.8
319 opinie
Joanna G.
2023-11-04
Zamówione drzwi wewnętrzne - piękne, współpraca z salonem bez zarzutu, ekipy montażowe poza tym, że wiedziały co robią, pozostawiły po sobie porządek. Polecam!
Adam J.
2023-09-29
Jako architekt serdecznie polecam firmę Styl Drzewa. Dziękuję za udaną realizację i współpracę.Dziękuje, zdecydowanie polecam 📩👍 do zobaczenia przy kolejnej realizacji 🌎
1 2 3 47
1 2 93

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog