Wstecz

Parkiet Jodełka francuska

Parkiet dębowy, Jodełkę francuską, produkujemy używając najwyższej jakości sprzętu do cięcia desek podłogowych. Możemy nieskromnie stwierdzić, że tniemy parkiet pod najbardziej precyzyjnym kątem na rynku, a świadczą o tym miliony metrów kwadratowych podłóg ułożonych do dzisiaj u naszych klientów. Jodełka francuska, znana także pod nazwą Chevron, może występować w dwóch wariantach kąta przycięcia desek, tj. 30° lub 45°. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i oferujemy profesjonalny montaż z gwarancją producenta.
Parkiet Jodełka francuska

O parkiecie Jodełka francuska

 • Jodełka francuska (zwana także Chevron) to jeden z najpopularniejszych parkietów, którego deski docinane są pod kątem 45°.
 • Końce desek parkietowych, układanych w jodełkę francuską, stykają się ze sobą symetrycznie, podobnie jak w choince.
 • Parkiet dębowy idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ dobrze przewodzi ciepło i jest odporny na odkształcenia.
 • Nasze podłogi drewniane są wykończone ekologicznym olejowoskiem niemieckiej firmy SAICOS.
 • Dostępne są różne opcje w zależności od konstrukcji (deski dwu- lub trójwarstwowe), selekcji (5 gatunków drewna do wyboru), szerokości i długości desek, koloru (szeroka paleta katalogowa), wykończenia powierzchni (gładka, czesana, olejowana i malowana).
 • Wymagana wilgotność względna powietrza w pomieszczeniu docelowym to 45 – 60%, temperatura do +17°C do +24°C.
 • Zalecamy używanie klejów Stauf SKU-460 lub Stauf Multilayer.
 • Zalecamy powierzyć układanie parkietu doświadczonym specjalistom, ponieważ tylko prawidłowo i dobrze zmontowana podłoga drewniana będzie służyła przez wiele lat.
Pokaż

Podłoga dębowa

 • Nie ograniczaj swoich marzeń! Nasze możliwości produkcyjne zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Produkujemy podłogi drewniane na indywidualne zamówienie i dostosowujemy finalne produkty do potrzeb klientów. Staramy się, aby produkcja stanowiła jedynie doskonałe uzupełnienie produktu stworzonego przez przyrodę.
 • Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe Dąb jest twardym i trwałym drewnem, dobrze przewodzącym ciepło. Produkujemy dębowe dwu- i trójwarstwowe deski podłogowe, charakteryzujące się maksymalną stabilnością, wymaganą przy stosowaniu na ogrzewaniu podłogowym.
 • Najwyższa jakość Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, przez produkcję, po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Parkiet Jodełka francuska -
opinie naszych klientów

4.7
359 opinie
Radosław R.
2024-04-11
Drzwi prezentują się pięknie, są wykonane z litego drewna dębowego. Realizacja i czas oczekiwania zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Serdecznie polecam i dziękuje za ,, małe,, dzieło sztuki w wymarzonym domu. Pozdrawiam
Jacek W.
2024-03-05
Bardzo polecam ten sklep. Kupiliśmy drzwi które finalnie nie zrujnowały naszego budżetu i są naprawdę super. Termin realizacji, tak jak był ustalony tak został wykonany. Cena nie drgnęła, chociaż od pierwszej wizyty do finalnej umowy minęło dużo czasu. Naprawdę polecam.
1 2 3 52
1 2 103

Skontaktujcie z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


  Skontaktujcie z nami

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


   Pobierz katalog