Montaż

Jak to działa?

Nasi doświadczeni montażyści wykonują pomiary, na których doradzają klientom jak prawidłowo i estetycznie wykończyć wybrane elementy wnętrza. Profesjonalnie i solidnie wykonają montaż podłóg, drzwi lub schodów. Precyzja, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to podstawowe zalety naszych ekip montażowych.

Profesjonalne doradztwo i konsultacja

W salonach Styl Drzewa można uzyskać fachową konsultację dotyczącą dębowych podłóg, drzwi lub schodów. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i porad naszych pracowników.

Najwyższa jakość

Kontrolujemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji. Możemy zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku.

Fachowi montażyści

Doświadczeni i niezawodni montażyści wykonują montaże na terenie całej Polski, dokonują pomiarów, doradzą i fachowo zamontują wymarzoną podłogę, drzwi lub schody. Precyzyjność, wysoka kultura pracy i gwarancja na wykonane usługi – to główne zalety naszej oferty!

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na każdy produkt i zapewniamy obsługę pogwarancyjną.

Opinie klientów

4.9
174 opinie
Marcin G.
2022-01-14
Mistrzostwo Świata!!! Brakuje mi słów aby wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Robertem i firmą Styl Drzewa przy ul. Rusałka 13 w Lublinie. Zamawialiśmy z żoną drzwi lite, dębowe oraz listwy do naszego mieszkania i to był doskonały wybór jakiego dokonaliśmy, wybierając współpracę z tą firmą i ludźmi, którzy ją tworzą. Począwszy od Pana Roberta z salonu sprzedaży, potem wizyta kierownika ekipy montażowej, który osobiście dokonuje pomiarów w miejscu inwestycji i Panowie z Białegostoku, którzy finalizują cały proces montażu. Chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować, że mogliśmy nawiązać tą współpracę i Teraz cieszymy się z żoną z pięknych i solidnych drzwi.
Kajka W.
2021-12-29
Bardzo ładne i solidne drzwi oraz sprawny montaż . Polecam !
1 2 3 13
1 2 26