Bez kategorii

2020-09-24

Indywidualne zamówienie – początek wyjątkowych wnętrz

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy produkcję wyłącznie na indywidualne zamówienia klientów, nie mogliśmy przewidzieć, że stanie się to rozwijającą i ciągle rosnącą tendencją. Na całym świecie popularyzuje się trend: ludzie tworzą domy, w których unikalne rozwiązania designu odzwierciedlają ich styl, charakter życia. Wszyscy dążymy do spełnienia indywidualnych potrzeb, wspierając się rozwiązaniami zaczerpniętymi z produkcji masowej.

Na chwile obecną jeżeli dodamy do siebie konstrukcje deski, kolory, rodzaj drewna, wzory ułożenia deski, fakturę drewna, szerokość, długość, uzyskujemy kombinacje 5000 możliwości, a ta liczba nieustannie rośnie. Dochodzą do tego drzwi, schody dębowe oraz listwy przypodłogowe. Każdy klient, architekt lub projektant wnoszący unikalne rozwiązanie uzupełnia naszą kolekcję ciekawymi pomysłami. Tworzenie produktów według zlecenia konkretnej osoby jest procesem odpowiedzialnym oraz twórczym, nie produkujemy nic co musiało by czekać na klienta na magazynie. Jeżeli nie podjąłeś decyzji czy skorzystać z usług projektanta wnętrz, twórz swoje wnętrza samodzielnie. Na początek proponujemy zacząć od najbardziej wyrazistego elementu mieszkania – podłogi. Naturalne drewno dębowe – cudowne dzieło natury

Ecowood Oak flooring Doors Stairs (58)

Projektanci wnętrz radzą, design wnętrza należy tworzyć od dołu do góry pomieszczeń. Po ułożeniu parkietu z naturalnego dębu można nadać wnętrzom cechy stylu industrialnego, szare odcienie betonu, metalowe detale, minimalistyczne meble. Tą samą podłogę można wykorzystać do stworzenia wnętrza pełnego ciepła za pomocą wyrazistych mebli i jasnych odcieni – wszystko w Twoich rękach.

A w naszych rękach Twoje zamówienie, które zaczyna się od przygotowania, doboru drewna, unikalnej, opracowanej w naszej firmie technologii pokrywania kolorem, olejowana, wycięcia do wymaganych wymiarów. Tak jak w wykwintnej restauracji, która zdobyła gwiazdki Michelin, lub u najwyższej klasy krawca który tylko Tobie projektuje i szyje idealnie dopasowany garnitur czy suknię, każdy element w długim procesie tworzenia jest szczegółowo zaplanowany i tworzony specjalnie dla Ciebie, indywidualnie według podanych wymiarów, oczekiwań i pomysłów. Tak, to wymaga czasu, jednak nie mamy wątpliwości że efekt finalny zaskakuje, cieszy a co najważniejsze służy długo i niezawodnie.

Ecowood Oak flooring Doors Stairs (58)

Nas nieustannie zaskakują twórczy i wiedzący czego chcą klienci a w Polsce jest ich wielu. Żartujemy a jednocześnie żałujemy tego, że nie możemy odwiedzić wszystkich biur, domów i mieszkań, gdzie na co dzień korzystacie z naszych dębowych drzwi, podłóg i schodów i odwiedzić Was jak odwiedziemy naszych dobry przyjaciół.

Wszystkie oferty specjalne

Left Right

Skontaktujcie z nami


  Twój email nie zostanie opublikowany
  Twój numer telefonu nie zostanie opublikowany

  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog