Blog

2021-04-29

Dąb: kiedy się spotyka klasyka z innowacyjnością

Wyroby dębowe już od wielu sezonów pozostają popularnym trendem w wykończeniu wnętrz: podłogi, drzwi czy schody z tego drewna nie tylko wnoszą do wnętrza luksus, ale również są trwałe, służą przez wiele lat. A więc wybierając dąb do wykończenia wnętrza mieszkania o dowolnym przeznaczeniu, na pewno nie popełnią Państwo błędu, gdyż materiał ten będzie doskonale służył przez wiele i będzie wyglądał subtelne i stylowo.

Prócz wrażeń estetycznych i trwałości, dąb zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę. Przede wszystkim jest to mocny i niezawodny przewodnik ciepła, odpowiedni także do podłóg ogrzewanych, bardziej wydajny w porównaniu z innymi gatunkami drewna. Deski dębowe wielowarstwowe stają się jakościową wykładziną podłogową w każdym pomieszczeniu i o każdej porze roku. Drzwi dębowe to świetna inwestycja, która dzięki swojej solidności pomaga izolować dźwięk.

Projektant: Laura Giržadė ,,Soft decor“; Fotograf: Leonas Garbačauskas

Na co w tym sezonie powinni zwrócić uwagę projektanci wnętrz? Króluje naturalność, dlatego detale drewniane stają się jednym z podstawowych wyborów. Warto zwrócić uwagę na jasne kolory, rustykalny styl. Coraz bardziej stają się popularne nietypowe odcienie, które odpowiadają naturalnej gamie tonów: podłoga szarawa, w odcieniach bieli czy nawet czarna wykończeniu wnętrz nada oryginalności, ale jednocześnie nie stworzy nadmiernego eklektycznego wrażenia.

Spółka „Styl drzewa” już 20 lat działa w oparciu o zasadę poszanowania drzewa, począwszy od doboru surowców i kontynuując przez cały proces produkcji. Klientom oferowana jest bardzo szeroka gama produktów: tu znajdą Państwo nie tylko stylowe wzory układania oraz różnorodność kolorystyczną, ale również wiele różnych gatunków dębu, które pomogą stworzyć wyjątkowe i ponadczasowe wykończenie wnętrz. Znak towarowy również współpracuje ze znanymi zagranicznymi projektantami, którzy tworzę kolekcje wyłącznie dla klientów „Styl drzewa”.

Fotograf: N.Tukaj

Projektanci wnętrz mają możliwość zamówienia wszystkich produktów dębowych (podłogę, schody, drzwi, detale wykończeniowe) od jednego producenta, w taki sposób zaoszczędzając czas idealnie dopasowując każdy szczegół. Profesjonalny montaż to ważna usługa: doświadczenie oraz profesjonalizm naszego zespołu zapewnia jakość podczas całego procesu, dokładnie i poprawnie ułożona podłoga, zamontowane schody czy drzwi będą służyć, doskonale, estetycznie wyglądać przez wiele lat, nie będą sprawiać problemów związanych z ich użytkowaniem.

Projektant: M.Noreikienė

Każde zamówienie jest produkowane indywidualnie, zapewniając niepowtarzalny styl domu. Komfort klienta, profesjonalny montaż to priorytety „Stylu drzewa”, dlatego oferujemy także wygodną przestrzeń w samym salonie wykończenia wnętrz, w którym łatwo zasięgnąć konsultacji, wybierać oraz łączyć wyjątkową produkcję dębową do każdego zakątka domu. W taki sposób zapewniana jest gwarancja najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami już dzisiaj – wspólnie twórzmy wyjątkowe domy!

Wszystkie oferty specjalne

Left Right

Skontaktujcie z nami


  Twój email nie zostanie opublikowany
  Twój numer telefonu nie zostanie opublikowany

  Skontaktujcie z nami


  Skontaktujcie z nami


   Pobierz katalog