Aktualnosci Blog

2020-03-18

Styl Drzewa działa: doradzamy, przyjmujemy zamówienia i realizujemy montaże

Drodzy klienci, pracujemy! Zarówno w salonach (stosując się do wszystkich zaleceń dotyczących higieny i bezpieczeństwa), jak również przy komputerach, telefonach – konsultując, doradzając i odpowiadając na wszystkie pytania. Zdalnie wyjaśnimy zalety dębowych podłóg, drzwi lub schodów. Jeśli nie macie Państwo możliwości lub chęci odwiedzenia nas w salonie, pomożemy poczuć, wyobrazić i przekonać się do produktów z dębu. Co więcej, w razie potrzeby prześlemy wzornik koloru, konstrukcji, które pomogą wybrać i zdecydować!

Nasze zespoły montażowe również oferują swoje usługi: wykonują pomiary, dowożą towar na Państwa inwestycję i układają podłogi, drzwi, schody. Aby chronić zdrowie naszych pracowników, prosimy wszystkich naszych klientów, aby upewnili się, żeby w czasie montażu na inwestycji nie było innych wykonawców. Przypominamy że istnieje możliwość zakupu samego towaru i dostarczenie go poprzez zewnętrzne firmy logistyczne.

Każdy element pracy będziemy mierzyli pod względem bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Spowolnienie tempa i czas w domu pozwala spokojnie przyjrzeć się temu, co chcielibyśmy zmienić, wyposażyć i ulepszyć. Zachęcamy do rozmów z naszymi ekspertami – zawsze znajdziemy rozwiązanie, które będzie odpowiednie.

 

 

Wszystkie oferty specjalne

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog