Blog

2022-08-25

Dynamiczny rozwój „Stylu Drzewa” w Polsce: wkrótce otwarcie nowego salonu sprzedaży we Wrocławiu

Cieszymy się, że możemy poinformować Państwa, że nastąpi otwarcie salonu sprzedaży „Stylu Drzewa” we Wrocławiu przy ulicy Białowieskiej 3A. Od tej pory mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli na miejscu ocenić jakość produktów dębowych oferowanych przez „Styl Drzewa” oraz skorzystać z profesjonalnych konsultacji.

Salony „Stylu Drzewa”

Zainteresowanie materiałami wykończenia wnętrz „Stylu Drzewa” oraz koncepcją 4w1, gdzie klient może w jednym miejscu załatwić dębowe podłogi, drzwi, schody i ich profesjonalny montaż, wciąż rośnie. W tym celu rozwijamy naszą działalność, aby klienci mieli możliwość zapoznania się z naszymi produktami na terenie całego kraju. Estetyczna ekspozycja we wrocławskim salonie pozwoli klientom w południowo-zachodniej Polsce ocenić stosunek jakości do ceny produktów oferowanych przez „Styl Drzewa”, zapoznać się z naszymi rozwiązaniami schodów, zobaczyć i dotknąć desek z naturalnego dębu europejskiego oraz drzwi z litego dębu, które później mogą stać się częścią Państwa wnętrza.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie i skorzystania z konsultacji: w salonie „Stylu Drzewa” we Wrocławiu czeka na Państwa zespół konsultantów znających specyfikę materiałów dębowych. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w kwestii optymalnego dopasowania podłogi, drzwi i schodów do Państwa potrzeb i budżetu.

Salony „Stylu Drzewa” działają również w Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku i Warszawie.

Wszystkie oferty specjalne

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog