Wstecz

Dynamiczny rozwój „Stylu Drzewa” w Polsce: wkrótce otwarcie nowego salonu sprzedaży we Wrocławiu

Data 2022-08-25
Kategoria Blog

Cieszymy się, że możemy poinformować Państwa, że nastąpi otwarcie salonu sprzedaży „Stylu Drzewa” we Wrocławiu przy ulicy Białowieskiej 3A. Od tej pory mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli na miejscu ocenić jakość produktów dębowych oferowanych przez „Styl Drzewa” oraz skorzystać z profesjonalnych konsultacji.

Salony „Stylu Drzewa”

Zainteresowanie materiałami wykończenia wnętrz „Stylu Drzewa” oraz koncepcją 4w1, gdzie klient może w jednym miejscu załatwić dębowe podłogi, drzwi, schody i ich profesjonalny montaż, wciąż rośnie. W tym celu rozwijamy naszą działalność, aby klienci mieli możliwość zapoznania się z naszymi produktami na terenie całego kraju. Estetyczna ekspozycja we wrocławskim salonie pozwoli klientom w południowo-zachodniej Polsce ocenić stosunek jakości do ceny produktów oferowanych przez „Styl Drzewa”, zapoznać się z naszymi rozwiązaniami schodów, zobaczyć i dotknąć desek z naturalnego dębu europejskiego oraz drzwi z litego dębu, które później mogą stać się częścią Państwa wnętrza.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie i skorzystania z konsultacji: w salonie „Stylu Drzewa” we Wrocławiu czeka na Państwa zespół konsultantów znających specyfikę materiałów dębowych. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w kwestii optymalnego dopasowania podłogi, drzwi i schodów do Państwa potrzeb i budżetu.

Salony „Stylu Drzewa” działają również w Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku i Warszawie.