Aktualnosci

2018-09-21

Nowa kolekcja Mastri Toscani dostępna jedynie w salonach Styl Drzewa

„Klasyka. Naturalność. Toskania. Piękno.” – Takimi słowami swoją kolekcję opisał jej autor Enrico Piselli.
Współpraca firmy Styl Drzewa i z włoskim projektantem Enrico Pisselim przyniosła świetne rezultaty. Stworzona została unikalna kolekcja dwunastu kolorów inspirowanych słoneczną Toskanią. Sam autor powiedział o swojej pracy: „Nie muszę wymyślać kolorów, biorę je z obserwacji natury” w taki sposób podkreśla także swoje przywiązanie i miłość do własnej „małej ojczyzny”.
Dąb i Włochy to niepodważalne połączenie dwóch symboli nieprzemijającej klasyki.
Głównym celem tego projektu było wyeksponowanie, rowków, nieregularnych linii tworzących strukturę naturalnego drewna, które nie będą zasłonięte kolorem, ale będą z nim idealnie dopasowane. Enrico Piselli zabiera nas w podróż po swoich ukochanych miejscach: łąkach skąpanych słońcem, cieniach wielowiekowych zamków i porannych mgłach przepływających przez znane na cały świat winnice.
Piękno inspirowane włoskimi krajobrazami przeniesione jest na trwały dąb, który da gwarancję wyjątkowego, eleganckiego i solidnego wykonania wnętrza. Każdy kolor ma swoją nazwę, która pochodzi od realnego miejsca w Toskanii: wyspa Capraia, wulkaniczna góra Amiata, dolina Chiana, itd.

Kolekcja Mastri Toscani dostępna jest do nabycia w salonach Styl Drzewa. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi kolorami!

Wszystkie oferty specjalne

Skontaktujcie z nami


Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog