Wstecz

Nowy salon wyrobów dębowych w Łodzi

Data 2021-03-31
Kategoria Blog

Nowy salon w Łodzi otwiera swoje drzwi przed klientami i wszystkimi wielbicielami dębu. Długo planowany i skrupulatnie przygotowywany projekt został pomyślnie zrealizowany – pierwsi odwiedzający bardzo wysoko ocenili wygodną i bogatą
ekspozycję podłóg, drzwi i schodów dębowych, a profesjonalizm i uczynność konsultantów salonu otrzymały pierwsze pochwały.

W salonie są prezentowane cieszące się zainteresowaniem i popularnością już w innych miastach Polski wyroby z dębu naturalnego bezpośrednio od producenta, które jak gdyby przynoszą do domów i biur cząstkę natury. Na ekspozycji prezentowane są przykłady podłóg dębowych, modele drzwi dębowych, wyeksponowane są możliwe opcje wykonania schodów dębowych. Zaskakuje niezwykle szeroka kolekcja kolorystyczna, a zamawiający drzwi mają możliwość wyboru. Profesjonalne konsultacje w salonie pomogą każdemu Klientowi zdecydować, jak stworzyć niepowtarzalny styl domu.

Podłogi, drzwi, schody dębowe produkowane są na indywidualne zamówienie. Jeżeli mają Państwo takie życzenie, możemy przyjechać do Państwa w celu wymierzenia powierzchni podłogi, otworów drzwiowych i schodowych. Polecamy również zamówienie wyrobów dębowych z montażem: praca zostanie wykonana po mistrzowsku, podłoga, drzwi czy schody będą wyglądać nienagannie, cieszyć oko i służyć przez wiele lat.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu STYL DRZEWA w Łodzi: ul. Obywatelska 100

 

Skontaktujcie z nami


    Pobierz katalog