Podłogi drewniane z dębu. Produkcja i montaż

Nasze dębowe podłogi będą idealnym wykończeniem Twojego domu, sprawią, że wnętrze będzie wyglądało zarazem przytulnie i niebanalnie.

W naszych salonach możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej nadającej każdemu wnętrzu niepowtarzalny i nowoczesny styl.

Oferujemy podłogi w odcieniu od bielonego dębu przez klasyczny dąb szczotkowany a skończywszy na głębokim koniaku. Naturalne piękno tego niezwykłego drewna uzupełnia tylko ludzki szlif. Oferujemy trzy rodzaje desek: wolne od sęków Select, klasyczny Natur i Rustic, a także kolekcje z bielami Loft i Modern.

Pracownicy „EcoWood” są także otwarci na sugestie klientów i dostosują projekt podłogi do Państwa indywidualnych zamówień.

Oferujemy najwyższej jakości dwu i trójwarstwowe deski, sprawdzające się przy ogrzewaniu podłogowym. Doskonale dobrane listwy tworzą idealną całość nadając wnętrzu niebanalny charakter.

Nasze podłogi wykonane są z najwyższej jakości dębowego drewna pochodzącego z ponad 100 letnich drzew. W naszej fabryce Ecowood kontrolujemy z najwyższą dbałością proces produkcyjny od samego początku do końca. Do suszenia używamy wyłącznie najwyższej jakości belgijskich suszarek kondensacyjnych, w których stale kontrolujemy wilgotność i temperaturę, co przekłada się na trwałość naszych produktów. Dodatkowo pokrywamy je olejem niemieckiego producenta, używanego do produkcji zabawek, ze względu na wysokie bezpieczeństwo swojego składu. Podłogi są łatwe w utrzymaniu i neutralne dla środowiska. Jakość podłóg oferowanych przez „Styl Drzewa” sprawia, że są one cenione przez wielu klientów z całej Europy.

Decydując się na zakup naszej podłogi, oferujemy usługę profesjonalnego montażu, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję ich użytkowania.

Nasi doradcy w 5 miastach w Polsce znajdą idealne dębowe wykończenie Twojego wnętrza w postaci podłóg, drzwi i schodów.

Wszystko po to aby podłogi z drewna służyły Ci przez długie lata….

Odwiedź nasze salony, wypij kawę z ekspertami dębu

  • Odkryj wszystkie zalety dębu
  • Poznaj zalety dębowych podłóg
  • Poznaj najnowsze trendy
  • Dotknij dąb i poczuj różnicę
  • Wybierz kolor na żywo
  • Poznaj styl naturalnego dębu
  • Dobierz akcesoria i dodatki.
  • Otrzymaj indywidualną ofertę
  • Zabierz próbkę dębu do domu
Napisz do nas